Problem z orgazmem

Pytanie za sto punktów: kiedy seks nie kończy się dla twojej niewiasty orgazmem, czyja to wina?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

SEKS BEZORGAZMOWY
Moja żona osiąga orgazm, jedynie kiedy pieszczę językiem jej łechtaczkę. Natomiast kiedy
odbywamy normalny stosunek, bez względu na czas i różnorodność pozycji, nigdy nie udaje mi się doprowadzić jej do szczytowania. Powiedz, w czym tkwi problem. Żona wciąż się uskarża, a ja nie wiem, czy to przypadkiem nie moja wina.
Zrozpaczony M.
Wątpię, abyś to ty był odpowiedzialny. Żona powinna udać się do seksuologa (najlepiej razem z tobą), który po szczerej, bezpruderyjnej rozmowie zaleci wam pozycje zapewniające jej orgazm podczas klasycznego stosunku.

ŁZY EKSTAZY
Moja dziewczyna ciągle płacze po seksie. Wręcz szlocha. Jest mi z tego powodu bardzo głupio.
Rafał z sieci
Sądzę, że płacze, bo tak podobał się seks z tobą. Kobiety różnie reagują na orgazm. Niektóre, jak twoja pani, po prostu nie potrafią powstrzymać swych emocji. Powinieneś być dumny, a nie martwić się.

RODZINKA W KOMPLECIE
Moja dziewczyna chce, abym koniecznie poznał jej rodzinę. A to nie tylko ojciec i matka, ale też trójka rodzeństwa, babcia, dziadek, jeden kot i dwa psy. Przyznam się, że mam pewne opory.
Opornik z Olsztyna
Rozumiem cię. Jeśli jeszcze nie jesteś poważnie zainteresowany tą dziewczyną, takie spotkanie jest dla ciebie przedwczesne. Wiem, że nie ma sposobu, aby jej to wytłumaczyć. Musisz zatem albo z nią zerwać, albo też udać się na „niedzielny obiadek” i robić dobrą minę do złej gry. Aha, jeszcze jedno — pod żadnym pozorem nie zaprzyjaźniaj się z babcią i kotem!


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 05.07.2012