Ranking najlepszych piersi

132 000 głosów oddano łącznie na wszystkie piersi biorące udział w konkursie. Serwis Ranker.com poddał pod ocenę naturalne piersi gwiazd, a internauci chętnie na ten temat się wypowiedzieli. Czy ranking pokrywa się z Twoimi preferencjami?
najlepsze-piersi.jpg

10. Tiffani Thiessen – 41-letnia aktorka. Niegdyś znana z występów w kultowym wtedy serialu o rozpieszczonej amerykańskiej młodzieży (jedynie Brenda i Brendon trzymali fason) – Beverly Hills 90210. Do niedawna  w równie popularnym serialu o bardziej pokornych amerykańskich agentach – Białe kołnierzyki.

9. Jenny McCarthy – 42-letnia modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Swego czasu biegała dla MTV w bikini z mikrofonem. Występowała w filmach i serialach (Krzyk 3, Straszny film 3, Dwóch i pół), a także na rozkładówkach Playboya. Obecnie żona brata Marka Wahlberga – Donniego. To jej kolejne małżeństwo (pogubiliśmy się które).

8. Lacey Chabert – 33-letnia aktorka. Piękna Amerykanka gra zazwyczaj w miękkich filmach typu komedie romantyczne. Jednak najwidoczniej Jankesi również oglądają takie produkcje (nie wiemy czy z własnej czy przymuszonej woli), bo przebiła się do rankingu spośród innych gwiazd.

7. Elizabeth Hurley – 50-letni ultra ponętny MILF. Oprócz tego aktorka i modelka. Brytyjka o denerwująco seksownym akcencie. Chciała być tancerką, ale nie spodobała się jej dyscyplina panująca na zajęciach. Tańczyła później, w klubach, zanim zajęła się aktorstwem. Przed nosem przeszły jej role w Tomb Rider i Golden Eye. I o ile w pierwszym świetnie spisała się Angelina Jolie, o tyle w serii o Bondzie zawsze znalazłoby się miejsce dla kolejnej gorącej dziewczyny.

6. Sofía Vergara
– 43-letnia aktorka i modelka. Kolumbijka od 20 lat występuje w produkcjach filmowych. Jej kreacje nie porywają (Szef, Maczeta zabija), ale sama obecność na ekranie w zupełności wystarcza, by mieć jedne z najlepszych piersi świata.5. Brooklyn Decker – 28-letnia modelka. Amerykanka czasem też grywa w filmach, ale dostaje za to najwyżej nominacje do Złotych Malin. Pozowała m.in. dla Sports Illustrated, GQ. Prywatnie żona jednego z najlepszych tenisistów świata Andiego Roddicka.

4. Katy Perry
– 30-letnia piosenkarka. Amerykanka kieruje swój POP głównie do młodzieży, a konkretnie do nastolatek. Ale swoim wizerunkiem, strojami i figurą przykuwa uwagę panów w każdym wieku. Katy stroni od używek - potępiała Amy Winehouse za wyniszczanie się narkotykami i alkoholem. Wśród męskich fanów zasłynęła sprzedażą odlewu swoich piersi. Dochód przeznaczono na cele charytatywne. Czwarte popiersie w rankingu osiągnęło cenę 3 500 dolarów. Wszyscy spodziewali się większej kwoty.

3. Kate Upton – 23-letnia modelka. Czytelnikom i użytkownikom CKM nie trzeba przedstawiać tej Brytyjki. Przez wiele źródeł tytułowana najseksowniejszą kobietą świata. Jej piersi były wyniesione w stratosferę. Oprócz tego, że świetnie wygląda w bikini, sama je projektuje. Bardzo ogarnięta i sympatyczna laska.

2. Salma Hayek – 49-letnia aktorka. Gimby nie znajo. Drobniutka Meksykanka wzrost nadrabia obfitymi piersiami. Zupełnie jak Monica Bellucci – im starsza, tym piękniejsza. Kultowe role w Desperado i Fridzie zapewniły jej chwałę krytyków filmowych. Jej stroje zapewniły jej naszą dozgonną adorację.

1. Scarlett Johansson – 30-letnia aktorka. Na topie od kilku lat. Jedna z Avengersów, ale i aktorka dramatyczna. Grała u Allena w Vicky Cristina Barcelona. Jej uroda bardzo ewoluowała, stąd w ostatnich latach wiele nagród za aparycję – przez ostatnie 10 lat zajmowała podium w rankingach najważniejszych męskich magazynów i serwisów internetowych.

Zapewne macie swoje typy, podawajcie je w komentarzach. Pamiętajcie jednak, by nominowane piersi były naturalne - taki był zamysł rankingu Rankera.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 21.10.2015