Roboty-striptizerki na targach technologii w Las Vegas

Przyszłość jest już dziś. Podczas targów technologicznych CES w Las Vegas zaprezentowano roboty-striptizerki. Złapalibyście się na taki pokaz?

rrr.jpg


Podczas targów CES w Las Vegas prezentowane są najbardziej odjechane urządzenia, które w ciągu poprzedniego roku zdołały wymyślić tęgie mózgi konstruktorów największych firm. Takimi urządzeniami są m.in. dwa roboty – #R2DoubleD i #TripleCPU – które są w stanie wykonywać seksowny (jak na robota) taniec przy rurze.

Oba roboty kręcące andro-tyłeczkami można spotkać między 9 a 13 stycznia w klubie Sapphire w Las Vegas, który znajduje się ledwie kilka minut spacerkiem od hal wystawowych targów. Jeśli więc odwiedzającym odwala już przez całodzienne oglądanie wynalazków technologicznych, mogą kontynuować ten trans, wpadając na striptiz w wykonaniu robota. Szaleństwo.Choć z drugiej strony w obliczu coraz bardziej zaawansowanych seks-urządzeń i sztucznych lal przeznaczonych do bzykania, może niedługo wijące się przy rurze roboty również staną się tak samo powszechne? Chyba powinniśmy być na to gotowi. Pytanie tylko, czy taki robot kiedykolwiek będzie w stanie dorównać seksownością ruchów prawdziwym kobietom?

ZOBACZ TEŻ LUDZKĄ STRIPTIZERKĘ:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Czwartek 11.01.2018