Seks fakty i mity

Nasza pani profesor wykłada nagą prawdę - bez tabu, bo te seks-dane przerażają, ale i wywołują śmiech. Czy samica pingwina może być prostytutką? Może!
seksprawda.jpg


Seksprawda w oczy kole, ale jest niepodważalna. Przeprowadzone na całym świecie badania dowodzą, jak mało wiemy o naszym najprzyjemniejszym hobby.

1. Sperma zawiera cynk i wapń, które zapobiegają próchnicy. Niestety nie odświeża oddechu.

2. Seks przed zawodami sportowymi nie jest szkodliwy. Wręcz przeciwnie – zwiększa poziom testosteronu i pozwala się lepiej skoncentrować.

3. Kastraci żyją przeciętnie 13 lat dłużej niż ci sprzed zabiegu. Nadal masz ochotę na długowieczność?

4. W starożytnym Rzymie, za wibratory służyło wszystko co było długie i miało odpowiednio zakrzywiony kształt – kije, rogi zwierzyny, narzędzia.

5. Duże dłonie czy stopy nie oznaczają długiego penisa. Duży samochód również.

6. Uprawianie miłości odblokowuje zatkany nos. Seks jest skuteczny jak lek antyhistaminowy i pomoże wyeliminować katar sienny. Sezon na alergie właśnie się zaczął.

7. Sprzedawczynie topless mogą działać legalnie jedynie w Anglii, w Liverpoolu. Pod warunkiem, że pracują w sklepie z egzotycznymi rybami.

8. Seks to najlepszy lek uspokajający – 10 razy mocniejszy niż valium. 

9. Studentki odczuwają większą przyjemność z seksu oralnego aniżeli ich koleżanki z liceum. Bez względu na to, czy one obsługują, czy są obsługiwane.

10. W Indonezji za masturbację można zostać skazanym na ścięcie głowy.

11. Ilość spermy, odpowiadająca wielkości aspiryny, wystarczyłaby do zaludnienia Ziemi od nowa, gdyby nagle wszyscy wyginęli. Prócz reproduktorów.

12. Żeby to zrobić, potrzebne byłyby jeszcze żeńskie jajeczka. Tych z kolei wystarczy tyle, ile zmieściłoby się w jaju kurzym.

13. 85% panów, umierających na zawał podczas stosunku, okazuje się być oszustami. Schodzą podczas zdradzania żony.

Sonda

Ilu partnerów miałaś/miałeś? (sonda anonimowa:)


14. Kobiety, które czytają powieści romantyczne, uprawiają dwa razy więcej seksu od swoich nieczytających koleżanek. Kto nie lubi oczytanych kobiet?

15. Włosy łonowe nigdy nie będą ci się słaniały po ziemi, jeśli ich nie zgolisz. Organizm samoczynnie reguluje ich długość i okres wzrostu.

16. 43% pytanych kobiet, przyznaje się do korzystania z serwisów randkowych. I to będąc w stałym związku.

17. 5% panów przyznaje, że uprawiało seks z ponad setką osób. Nie tylko z kobietami.

18. Dawniej Grek za cudzołóstwo mógł być ukarany pozbawieniem owłosienia intymnego i aplikacją wielkiej rzodkiewki w odbyt. Dobrze, że nie papryczki chilli.

19. Niektóre samice pingwinów, nawet te w stałym związku, trudnią się prostytucją. Oddają się za… kamienie potrzebne do budowania gniazda. Zazwyczaj jednak świadczą usługi kawalerom.

20. Facetom broda rośnie szybciej, jeśli regularnie uprawiają seks. Najlepiej w pozycji „na Rumcajsa”.

Dodał(a): gianni