Akcja depilacja

Nigdy nie dogodzisz babie! Raz woli owłosioną klatę, bo to takie męskie, innym razem wyśle cię do kosmetyczki, żebyś był gładki jak tafla jeziora. Jak skutecznie zlikwidować włosy? Efektywna i bezbolesna depilacja. Seks porady i nie tylko…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WŁOS TO WŁOS
Jestem facetem owłosionym jak Chewbacca z „Gwiezdnych wojen”. Moja żona nalega, żebym zrobił coś z zarostem na klacie i miejscach intymnych. Próbowałem już golenia, lecz kończyło się to podrażnieniami i swędzeniem. Przerobiłem także depilację laserową — tutaj ból był porównywalny z leczeniem kanałowym zęba bez znieczulenia. Ślubna jednak wciąż naciska. Czy jest jakaś lepsza i łatwiejsza metoda na moje włosy?
Jack_G
Najłatwiejsza będzie zmiana żony na taką, która lubi męskie owłosienie. No, chyba że decyzja wiąże się z podziałem majątku, to wtedy depilacja cukrowa!

OFIARA MODY
Od kilku lat kręci mnie wyłącznie seks w sklepowych przebieralniach. Najbardziej w Paryżu,
Londynie i Kielcach. W innych miejscach nie jestem w stanie w ogóle się podniecić. Czy to złe?
Fabio
Nie. Dopóki nie niszczysz towaru, nie zrywasz metek i nie łapiesz za tyłki sprzedawców. A poważnie, to wybierz się do seksuologa, bo jeśli twoje podniecenie determinuje tak konkretny bodziec, to może być problem.

POLSKIE DROGI
Niedawno, jadąc z Warszawy do Łodzi, zobaczyłem wyzywająco ubraną nastolatkę, machającą przy drodze do samochodów. A że miałem wolne sto złotych do wydania, postanowiłem sobie nieco umilić podróż. Jednak już po kilkuset metrach autostopowiczka zdjęła biustonosz i zaczęła nim machać. Nie wiem jak to się stało, ale zabrała mi samochód. Nie wiem, jak wyjaśnić żonie całą sytuację. Błagam cię, pomóż!
NaL
Łał! Twoja żona jeździ tirem?


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 20.04.2012