Seks na jedną noc - poradnik CKM

NIE CZYTAJ TEGO TEKSTU, jeśli jesteś gwiazdą muzyki albo znanym piłkarzem. W innym przypadku, jeżeli chcesz przespać się bez zobowiązań z dziewczyną, to jednak musisz się troszkę postarać. Jak to zrobić? Podpowiadamy w naszym poradniku.
seks-na-jedna-noc-ckm.jpg

Jednorazowy numerek ma mnóstwo zalet. Zaliczasz przygodę bez zobowiązań i „skutków ubocznych”, jakie niesie ze sobą stały związek. Powiększasz liczbę swoich zdobyczy i może kiedyś nawet nie będziesz musiał jej zawyżać w rozmowach z kumplami. W dodatku praktyka czyni mistrza, więc sypiając z różnymi kobietami, poprawiasz swoje łóżkowe umiejętności. I nie tylko łóżkowe, ponieważ seks poprawia także twoją formę fizyczną i psychiczną. Cytując klasyka: „Miłość jest odpowiedzią – ale kiedy czekasz na odpowiedź, seks zadaje całkiem interesujące pytania...”. No dobra, my się rozgadaliśmy, a ty po prostu chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie wyrwać panienkę na jeden raz, prawda?

Przejdźmy więc do konkretów.

1. GDZIE SZUKAĆ KOBIET NA JEDNORAZOWĄ PRZYGODĘ?
● Klub lub dyskoteka – miejsce pełne dziewczyn, z których wiele przychodzi tam właśnie po to, żeby zaliczyć faceta.
● Koncert (najlepiej punkowy lub disco polo) lub cały festiwal muzyczny – sporo lasek szuka tam nie tylko muzycznych niezapomnianych wrażeń.
● Imprezy masowe (sylwester na rynku, wianki, juwenalia, dożynki itp.) – zabawa w anonimowym tłumie wyzwala u mnóstwa kobiet ochotę na „chwilę zapomnienia”.
● Internet – ZAPOMNIJ. Niby w sieci jest dużo miejsc dla chętnych do niezobowiązującego seksu... lecz albo dziewczyna nie przyjdzie na umówione
spotkanie, albo będzie chciała pieniędzy, albo okaże się facetem. Zaś na końcu hakerzy ukradną twoje dane osobowe.

2. JAK WYŁOWIĆ CHĘTNĄ LASKĘ Z TŁUMU?
● Nie sugeruj się strojem – to, czy ciuchy dziewczyny więcej zakrywają, czy więcej odkrywają jej ciała, nie ma znaczenia. Chętną kobietę znajdziesz i wśród lasek „z cyckami na wierzchu”, i wśród pań zapiętych po szyję.
● Patrz na jej pupę – zespół angielskich badaczy dawno dowiódł, że kobiety z szerokimi biodrami częściej decydują się na przygodny seks. Więc podrywając dziewczyny z odpowiednim podwoziem, zwiększasz szanse na sukces.
● Przyjrzyj się jej zachowaniu – czy rozgląda się dookoła? Czy stoi/tańczy sama albo tylko z koleżankami? Jeżeli kobieta zalotnie odgarnia włosy, oblizuje wargi, gładzi się dłonią po szyi itp., to prawie na pewno chce, żeby ją poderwać.

To tylko fragment naszego poradnika – cały artykuł znajdziecie w aktualnym numerze CKM. A w nim m.in. także odpowiedzi na pytania:

3. JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ NA JEDNORAZOWY SEKS?

4. CO ZROBIĆ GDY NAWIĄŻECIE PIERWSZY KONTAKT?

5. JAK BEZPOŚREDNIO SIĘ DO NIEJ ZBLIŻYĆ?

6. DOKĄD IŚĆ NA SZYBKI SEKS?

7. JAK ZACHOWYWAĆ SIĘ W TRAKCIE?

8. CO ROBIĆ PO NUMERKU I JAK ROZSTAĆ SIĘ Z DZIEWCZYNĄ?

Wyjątkowy, urodzinowy numer CKM 7/2016 wciąż do kupienia w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych!

CKM072016-cover-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

PRENUMERATA7-2016.jpg


Dodał(a): CKM Piątek 08.07.2016