Seks na odległość

Wyjazd służbowy na kilka dni? A może po prostu, zwyczajna kilkudniowa rozłąka ze swoim partnerem i wynikająca z tego tęsknota, ale także nieznośne ciśnienie w okolicach krocza? Do niedawna być może był to problem, jednak ten seksualny gadżet dla par doskonale go rozwiązuje, bo umożliwia seks… na odległość.
seks gadżet.jpg

Urządzenie składa się z dwóch części – czegoś na kształt podłużnej tuby, mającej imitować waginę partnerki oraz oczywiście elektronicznego fallusa dla kobiet – i działa w niesamowity sposób. W skrócie: partnerka stymulując swój gadżet sprawia, że gadżet jej faceta się uaktywnia i wówczas on może za pomocą swojego gadżetu tę stymulację odczuwać. To samo dzieje się w przypadku gdy to partner zacznie w odpowiedni sposób dotykać elektronicznej pochwy. Zresztą najlepiej będzie to po prostu zobaczyć:Naturalnie urządzenie to nie zastąpi prawdziwego seksu i raczej nie należy sądzić, że dzięki niemu związki na odległość będą w końcu możliwe. Jednak w przypadku kilkudniowego wyjazdu służbowego, mogą okazać się zbawienne. Tylko uważajcie żeby nie przyłapali Was koledzy z pracy.

ZOBACZ TAKŻE TĘ DZIEWCZYNĘ:

Pamela Reif pokazuje Niemkom, co robić, by mieć piękne pośladki. Sama posiada wzorowe i chętnie pokazuje je na swoim Instagramie.

Opublikowany przez Esquire Polska na 20 marca 2016Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 17.03.2016