Seks przewodnik: pupa

Wprawdzie całe ciało kobiety wymaga pieszczot trendowych i naukowych, ale tym razem piszemy tylko i wyłącznie o jej tyłku.

pupaART.jpg

Wbijaj na naszego fejsa

Oto ultymatywny przewodnik po niezwykle erogennej części kobiecego ciała! Zostań mistrzem technik pieszczenia damskiego zadka! Przeczytaj, naucz się na pamięć i stosuj w praktyce! To działa!

Brytyjscy jajogłowi pytali hetero-seksualnych panów, co najmocniej przykuwa ich uwagę, kiedy patrzą na kobietę. Okazało się, że głównie pośladki, a nie – jak można było spodziewać się – cycki.

O, tak! Pupa, tyłeczek, dupeczka, kuferek lub, mówiąc bardziej po męsku, zad – to ta część ciała niewiasty, która kręci facetów najbardziej. Ale czy tylko facetów? Reporter CKM „poświęcił się” i po konsultacji z seksuologiem przetestował na licznych damach najlepsze sposoby pieszczenia zadka. Efekt był kolosalny! Zadowolenie obustronne! Orgazmy gwarantowane!

UDERZ
pupaART4.jpg
Mocny klaps na początek? Czemu nie? Twoja partnerka poczuje, kto rządzi w łóżku i albo zamieni się w potulną kotkę, albo powalczy z tobą o dominację. Pamiętaj, żeby uderzenie wymierzyć w środkową część pośladka. Znajdujące się tutaj mięśnie reagują bowiem tylko na naprawdę mocne bodźce. Warto później, dla kontrastu, tę pieszczotę przerywać czułymi pocałunkami, bo to jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę.

MASUJ
pupaART2.jpg
Chwyć w dłonie zewnętrzną część pupy, w okolicach ud, i lekko ją uciskaj. Następnie okrężnymi ruchami masuj, z każdym kolejnym okrążeniem zbliżając się do miejsca jej przecięcia. – Psychologiczna bariera przed seksem analnym powinna być oswajana powoli – mówi Dulko. Możesz subtelnie jednym palcem przeciągnąć wzdłuż rozdzielającej je granicy, tak by partnerka zorientowała się, do czego zmierzacie.

LIŻ
pupaART3.jpg
– To przyjemne zarówno dla ciebie, jak i dziewczyny, która, jeśli do tej pory spokojnie reagowała na to, co robisz, teraz na pewno się pobudzi. Gładź czubkiem języka lub, wedle uznania – penisem, okolice nad miednicą z prawej i lewej strony. Później, zbliżając się do upragnionego celu, postaraj się, by ruchy były coraz bardziej intensywne. Nie bój się „przetrzeć szlaków” i nawilżyć okolic intymnych śliną.

SZCZYP
pupaART1.jpg
W seksie ważny jest element zaskoczenia – mówi nasz ekspert. Postaraj się więc wybudzić partnerkę z przyjemnego „letargu” i uszczypnij ją. Wprawdzie reakcja na szczypanie jest bardzo indywidualna i trudno wskazać, gdzie partner ma szczypać kobietę, by zaspokoić jej oczekiwania, więc szczyp tu i tam, aż kochanka na chwilę obróci się w twoją stronę. Zanim przejdziecie do sedna, warto przecież wymienić kilka pocałunków.

NAWILŻ
pupaART5.jpg
Rozprowadź na dłoni odrobinę lubrykantu. Skup się na celu, do którego dążycie. – Między wejściem do pochwy a odbytem znajduje się wiele zakończeń nerwowych. To najbardziej erogenny element ciała kobiety – mówi Dulko. Zacznij od niewinnych pieszczot palcem, by zbadać grunt. Jeśli partnerce to się spodoba, muskaj te okolice penisem, sugerując, że możesz jej zaproponować coś więcej. Otwórzcie się na nowe doznania. Warto!


Dodał(a): Grzegorz Z. Biedrzyszowicz Czwartek 06.09.2012