Seks taśma Courtney Stodden

Dawno nie było informacji o celebryckich seks taśmach, aż pojawiła się Courtney Stodden by wypełnić niszę. Dziewczyna znana z tego, że mając 16 lat poślubiła 51-latka znów robi wokół siebie zamieszanie.
courtney-stodden-sex-tape.jpg

Seks taśma Courtney Stodden wystawiona jest na „aukcję”, w której biorą udział wydawcy treści dla dorosłych. Prezes jednej z firm mówi, że widział już film i, że jest to jeden z najbardziej unikatowych materiałów, jakie kiedykolwiek widział. Nagranie podobno wykradziono wcześniej z telefonu Courtney, dlatego zdecydowała się ją jak najszybciej sprzedać, by nie rozeszła się za darmo. Najprawdopodobniej lada dzień ujrzy światło dzienne.

Na filmie jest Courtney Stodden i…tylko ona. Ma się zabawia sama ze sobą w sposób, który odebrał mowę staremu wydze z wytwórni Vivid Entertainment. Myśleliśny, że o masturbacji wiem wszystko, ale najwidoczniej biuściasta blondynka może jeszcze czymś zaskoczyć.


Courtney Stodden zasłynęła swoim ślubem w wieku 16 lat z 51-lenim aktorem. Później rozstała się z nim, bo stwierdziła, że jest jeszcze młoda i chce popróbować seksu z innymi facetami. A właściwie z młodszymi. Blondyna narzekała, że jej leciwy małżonek nie daje rady w łóżku i musi szukać uciech gdzie indziej. Jednak już w 2014 roku postanowiła powtórnie poślubić swojego eks męża (sic!), bo podobno nikogo nie kochała jak jego.

Seks taśma solo zdaje się potwierdzać zdolności 55-letniego dziś Douga HutchisonaDodał(a): Jan Rzeźnik Środa 29.04.2015