Sekslala dla nieśmiałych. Rozpozna twarz i zagai rozmowę

Nie masz problemu z zagadaniem do dziewczyny jako pierwszy? To się chwali. Jednak nie każdy facet jest na tyle odważny, żeby rozpocząć konwersację. Nie każdy też chce być z prawdziwą kobietą. Ich potrzeby mogą spełnić nowe seksroboty.
nova-realdollx1.jpg
Lalki erotyczne z każdym dniem coraz bardziej przypominają prawdziwych ludzi. Całkiem niedawno przedstawiliśmy ci Harmony, która umie uczyć się i mówić. Jeszcze wcześniej wspominaliśmy o Samancie, która potrafi strzelić focha, kiedy nie ma nastroju na numerek.

Twórcy robotów nie robią sobie jednak przerwy i chcą jeszcze bardziej udoskonalić swoje dzieła. Firma Abyss Creations w San Diego jest domem dla najbardziej elitarnych lalek erotycznych na świecie. Tam właśnie powstają cuda sprzedawane pod marką RealDoll.

Ich najnowsza silikonowa lala ma pobić na głowę wszystkie poprzedniczki. Nie dość, że będzie wyposażona w specjalny szkielet, który potrafi przyjąć pozy niedostępne nawet dla najbardziej gibkich dziewcząt, to zostanie wyposażona w zmysł wzroku.

Sprawdź: A może seksrobot do trójkąta? Pary odpowiadają

Nowe roboty seksualne mają zainstalowane oczy ze specjalnymi soczewkami wyposażonymi w sztuczną inteligencję. Umożliwiają im rozpoznawanie swojego pana, a nawet intruzów. Lala po dostrzeżeniu właściciela będzie mogła sama zainicjować stosunek. Z kolei, gdy zauważy obcą twarz, będzie chciała się zapoznać.

Co więcej, dzięki pamięci zapamięta osoby, z którymi już wcześniej się spotkała. Oby tylko nie okazało się, że któryś z kumpli podoba jej się bardziej niż właściciel.


Dodał(a): CKM.pl / fot. RealDoll Poniedziałek 24.08.2020