Od wywodu do wzwodu

Pamiętaj, że aby seks był udany, nie tylko przydatna jest technika, ale także odpowiednia wiedza. Sex poradnik i znacznie więcej

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

MÓW JESZCZE
Witam, chciałabym dowiedzieć się, czy przy kolesiu, którego chcę poderwać, powinnam mówić jak najwyższym głosem, czy celowo zniżyć jego tembr? Co bardziej rajcuje faceta? Potrzebny mi jakiś poradnik!
Nika
Wszystko zależy od upodobań danego mężczyzny. Jednak szkoccy naukowcy uniwersytetu w Aberdeen po przeprowadzeniu testów na trzydziestu panach twierdzą, że wysoki kobiecy głos działa na brzydszą płeć o wiele skuteczniej. Idealnie, gdy wypowiadane są nim rzeczy miłe.

PAKERSI
Jestem wykształcony, elokwentny, zabawny i szczupły. A jednak wszystkie co fajniejsze
dziewczyny i tak wolą wypakowanych buraków na sterydach. Czy tak musi być?
adi_88
Tak, musi. Mój śp. dziadek zwykł mawiać „Facet, co trzech wiorst z kamieniem młyńskim na ramieniu nie przejdzie, to baba”. To, że prawdę mówił, potwierdzili, gdy już umarł, David Frederick i Martie Haselton z Uniwersytetu Kalifornijskiego (USA). Udowodnili, że już od początku ludzkości kobiety wybierały jak najbardziej wypakowanych facetów. Chodzi o to, że rozrośnięte mięśnie u mężczyzny są tym, czym imponujące poroże u jelenia i gigantyczny ogon u pawia — sygnalizują, że samiec jest silny i zdrowy. Na pociechę powiem ci, że jeśli chodzi o decyzję o poważnym związku, często kobiety odsuwają posturę mężczyzny na drugi plan, preferując jednak bogatego i odpowiedzialnego cherlaka. Natomiast jeśli chodzi o mniej zobowiązujący, dziki i ostry seks, wszystko pozostaje po staremu — paker ma średnio dwukrotnie większe szanse na zaciągnięcie kobiety do łóżka.

BEZSENNOŚĆ W ŁÓŻKU
Z moją dziewczyną jesteśmy chyba najbardziej dopasowaną parą pod słońcem. Moglibyśmy kochać się dzień i noc. Planujemy pobicie rekordu w bezsenności. Chciałbym zorientować się, jaki jest aktualny rekord oraz czy sex w trakcie jego bicia byłoby niedozwolonym dopingiem?
Krol_ik
Aktualny rekord w długości powstrzymywania się od snu należy do Tony’ego Wrighta z Penzance (Wielka Brytania) i wynosi imponujące 266 godzin. W tym czasie Tony na pewno nie uprawiał seksu, ponieważ wydarzenie było transmitowane w internecie. Ty zastanów się, czy warto łączyć bicie tego rekordu z nieprzyzwoitymi zabawami — wyobrażasz sobie seks bez odwrócenia się plecami i zaśnięcia „po”?

Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 22.03.2012