Sex telefon

Na bezrybiu i rak ryba, a kiedy doświadczasz łóżkowej posuchy, sex możesz zacząć uprawiać przez telefon…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

SZPRECHEN ZI DOJCZ?
Jestem obecnie na trzecim roku filologii niemieckiej w Katowicach, natomiast moja wieloletnia dziewczyna Ania uczy się w pewnej wyższej szkole w Toruniu. Z racji znacznej odległości często uprawiamy sex przez telefon, podczas którego Ania każe mi mówić świństewka po niemiecku (najlepiej z akcentem bawarskim). Strasznie ją to robi. Czy to normalne i zdrowe?
Achim
Normalne jak najbardziej. Sama miałam kiedyś chłopaka z Togo, byłej kolonii niemieckiej, który w trakcie seksu wykrzykiwał germańskie wulgaryzmy. Też strasznie mnie to kręciło! A czy zdrowe? Tylko do czasu, gdy ktoś z uczelni nie dowie się o waszych praktykach.

CHŁOPAK Z GITARĄ
Jestem ostrym rokendrolowcem — mam dziewiętnaście lat, a już od dwóch jaram szlugi i walę browary. A od siedmiu miesięcy szyję na basie w kapeli, którą założyliśmy z kumplami z liceum. Jak widzisz, jadę po konkrecie. Nie wiem tylko, kiedy powinienem zacząć uprawiać seks i czy szanować fanki, które mi się oddadzą. Jak myślisz?
Struna
Człowieku! Jimi Hendrix dziewictwo stracił w wieku dwunastu lat i podczas kolejnych piętnastu, które pozostały mu do śmierci, zaliczył grube setki lasek. I myślisz, że kogokolwiek pytał, czy powinien to robić? To był rokendrol!

SZCZEROŚĆ ZA SZCZEROŚĆ
Siostro, gdybym chciał zobaczyć twoje piersi, co powinienem zrobić?
lukas
Kiedyś wystarczyło postawić mi trzy butelki Nalewki Babuni. Ale teraz to za mało — i cycki mam lepsze, i głowę mocniejszą.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 04.04.2012