SexFit - krokomierz na krocze

Ile dokładnie spalasz kalorii podczas seksu? Ile pchnięć wykonujesz? Czy robisz to miarowo, czy nie przejmujesz się rytmem? Zmierzy to ten pierścień na penisa.
sexfit.jpg

Jeździsz na rowerze, pływasz kajakiem, biegasz, a po wszystkim wrzucasz swoje trasy i wyniki na profil, by zebrać gratulacje od znajomych. Teraz z SexFit będziesz bił rekordy w ilości spalanych kalorii podczas uprawiania seksu! Podejrzewamy, że sprowokuje to rywalizację między znajomymi w social mediach.

Sam pierścień wibrujący nie jest rzeczą świeżą. Znane już wcześniej urządzenie wsuwa się na nasadę penisa. To powoduje częściowe tamowanie krwi w prąciu, a co za tym idzie – dłuższą i pewniejszą erekcję.  Innowacyjne jest wnętrze urządzenia. Kontroluje liczbę pchnięć, ilość spalonych kalorii.


SexFit wyposażone jest w Bluetooth, którym komunikuje się z urządzeniem zewnętrznym. Wystarczy pobrać aplikację i wszystkie dane będziesz mógł analizować. A jak wiadomo – trening czyni mistrza. Pierścień podpowie Ci, jakie powinieneś zachować tempo, by wstrzelić się w ustawiony wcześniej rytm. Może być miarowy lub interwałowy – z różną intensywnością przez cały czas zbliżenia. Diody na SexFit podpowiedzą czy powinieneś zwolnić, czy podkręcić prędkość swojego sprzętu.

Firma Bondara – producent SexFit – ogłosiła, że testy rozpoczną się pod koniec 2014 roku i jeśli wszystko pójdzie po myśli twórców gadżetów erotycznych, do produkcji pierścień wejdzie na wiosnę w 2015. Zacznij trenować już dziś, żeby Twoje wpisy na fejsie otagowane #SexFit zbierały najwięcej `lajków`.


sexfit1.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: bondara.co.uk Piątek 08.08.2014