Skoczne piersi Azjatek

Dwanaście skaczących piersi zgrabnych Japonek w bikini wydaje się dla nas wystarczającą atrakcją. Jednak azjatycki bożek ma inne zachcianki, które rozumieją chyba tylko mieszkańcy Nipponu...
daruma.jpg

O fantazji Azjatów pisaliśmy wielokrotnie. Lubują się w nagości, dziwnych zabawach, robieniu sobie krzywdy, a najlepiej, jeśli wszystko pojawia się w tym samym miejscu o tym samym czasie. Tym razem dostajemy spore nagromadzenie baunsujących piersi na metr kwadratowy.

W studiu fotograficznym sześć idolek japońskiej młodzieży (od teraz również wielu facetów na całym świecie) plotkuje podczas przerwy w sesji. Ich chichot przerywa Daruma - lalka imitująca wizerunek mnicha, która pomaga w skupianiu się na życiowych celach i ich osiągnięciu. Czerwona kula wciąga dziewczyny do zabawy, która do złudzenia przypomina polską „raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy”. Grałeś w to wieki temu, więc przypominamy – Baba Jaga stoi plecami do uczestników, a uczestnicy ruszają wtedy w jej stronę. Po wypowiedzeniu tytułowych słów, odwraca się. Ktokolwiek wtedy drgnie, wraca na start. Wygrywa osoba, która pierwsza dotknie Jagę.

A teraz wracając do cycków...


Filmik to zwiastun japońskiego horroru, w którym znudzony bóg rzuca kłody pod nogi młodym ludziom, by zająć sobie czymś czas.

Podajemy nazwiska tych przesympatycznych i hojnie, jak na Azjatki, obdarzonych dziewczyn, byś mógł sprawdzić ich inne wcielenia...: Sayaka Tomaru, Hina Aizuki, Miko Terada, Sayaka Yano, Miku Nakahara, Kaori Yui.


Dodał(a): gianni Piątek 31.10.2014