Etnoseks

Poznaj miłosne sztuczki ludzi, którzy nie znają telewizji, ale za to orgiastyczną kopulację doprowadzili do perfekcji
seks dzikich

Kobiety chcą odmienności. Cały czas poszukują egzotyki i nietypowych doznań. Pożądają nieznanego... Ale nie oszukujmy się: nie są to wcale jakieś wydumane pragnienia pełne dymu z kadzidełek, wonnych olejków i szamańskiego dżu–dżu. W większości wypadków obracają się głównie wokół fantazji o całonocnym orgiastycznym bzykaniu z łysym Murzynem. Dlatego oddajemy do twoich rąk superprzewodnik po seksie odległych kultur. Zaprezentuj swojej kobiecie kilka z opisanych przez nas technik miłosnych, a natychmiat staniesz się dla niej bardziej podniecający i niezwykły niż Murzyn, Indianin, Latynos i autobus Arabów razem wziętych.

POBUDZAJĄCA MAŚĆ
Ujmij mocno ręce partnerki i wytryśnij na jej dłonie. Sperma pobudzi receptory znajdujące się w skórze i sprawi, że dotyk będzie przez twą partnerkę odczuwany bardzo intensywnie. Taki sekstrik praktykowany jest przez przedstawicieli ludu Turu zamieszkującego tereny dzisiejszej Tanzanii (Afryka). Tako rzecze amerykański antropolog Harold Schneider.

ŚCIEŻKA WĘŻA
Zgodnie z praktykami Indian Yameo, zamieszkujących terytoria Peru (Ameryka Południowa), aby doprowadzić partnerkę do rozkoszy, powinieneś zamiast penetracji wykonać „ścieżkę węża”, czyli delikatny masaż wewnętrznej strony jej ud za pomocą swego penisa nawilżonego oliwą. Podajemy za opracowaniem meksykańskiego antropologa Francisca Guerry.TANIEC KARPIA
Starochiński sposób na superorgazm? „W czasie stosunku z kobietą powinieneś przeplatać ruchy gwałtowne z powolnymi według rytmu 3–5–7–9. Ruchy powolne winny przypominać taniec grubego karpia okutego metalem, zaś szybkie – lot ptaka pod wiatr”. Tako rzecze Jolan Ghang w książce „Tao miłości i seksu. Starochińska droga ku ekstazie”.  

ŁUSKANIE MIGDAŁU
Przed stosunkiem pieść sutki partnerki (uwaga! sutki, nie brodawki!) posuwistym ruchem palców, który przypomina łuskanie migdału. Sposób ten praktykowany przez mieszkańców wyspy Mangaia zapewnia kobietom błyskawiczny orgazm. Przynajmniej tak twierdzi prof. Douglas Marshall w opracowaniu dot. kultury seksualnej Archipelagu Wysp Cooka.

OSTRA MIŁOŚĆ
Propozycja z Wysp Trobriandzkich, czyli archipelagu nieopodal Australii. Połóż partnerkę na ziemi wyściełanej liśćmi palmito (rodzaj palmy z ostro zakończonymi liśćmi), po czym zacznijcie uprawiać miłość. Ostre zakończenia liści będą drażnić jej nerwy wzdłuż kręgosłupa, co spowodować ma megaorgazm. Podajemy za portalem www.janesoceania.com

MRUCZĄCY TYGRYS
Podczas współżycia nachyl się do ucha partnerki i zacznij naśladować odgłosy kolejno kota, psa, osła, muła, krowy, żaby oraz tygrysa. Jak czytamy w książce „Seks w kulturach świata” autorstwa znanego seksuologa, prof. Lwa Starowicza, takie zachowanie zwiększające rozkosz partnerów jest szczególnie cenione przez mieszkańców niektórych rejonów Indii.

Dodał(a): Hep Wtorek 29.12.2015