Striptiz online

Po co zapindalać do klubu ze striptizem, kiedy można rozsiąść się w swoim prywatnym fotelu i oglądać gorące laski, wijące się przed kamerkami, bez wychodzenia z domu?

pupa

Kluby Go Go odchodzą do lamusa! Gorący pokaz zrzucania łaszków (a czasem znacznie więcej!) możesz oglądać teraz bez wychodzenia z domu i to 24 godziny na dobę! A wszystkie te dobrodziejstwa za sprawą rosnącej popularności kamerek internetowych, które stopniowo opanowują umysły kolejnych ludzi na całym świecie! Rozsiądź się wygodnie w fotelu, przygotuj sobie zimnego browca i rozkoszuj się widokiem krągłych pośladków falujących beztrosko w takt muzyki! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka materiałów wideo z kamerek internetowych, znalezionych w sieci, które rozruszają cię w ten cudowny, słoneczny, majowy dzień! Więcej zobaczyć możesz również na żywo w serwisach takich jak np. ShowUp.tv.

1. Opalona brunetka

Na początek trochę matematyki! Czy wiesz, że współczesny ideał kobiecości, można wyliczyć według wzoru? Oto i on: 3 x C - (cycata, czarna, ciemna - w sensie opalona). Dama poniżej nie dość, że idealnie obrazuje powyższy schemat, to jeszcze ma zadatki na żonę idealną (3xC+69+BJ24/7).
2. Gorąca studenciara

Co prawda poniższe wideo nie jest w wersji HD, ale atuty pani na pierwszym planie jak najbardziej spełniają wszystkie standardy jakości. Nie wiemy, gdzie można spotkać takie studentki, ale za tą laską poszlibyśmy nawet kształcić się na elitarnym kierunku "Nowoczesne metody prowadzenia stada mlecznego" (tak, naprawdę istnieje, albo przynajmniej istniał kiedyś, taki kierunek)!
3. Dresiara

Kolejne wideo będzie z przesłaniem, co by nie było, że chodzi tylko o cycki i dupy. Ten filmik niesie za sobą głęboki dekolt - tfu! - głęboki przekaz, a mianowicie taki, że "nie szata zrobi człowieka". Pani na pozór - nie bójmy się tego stwierdzić - dresiara. Brak przemyślanej stylówy, brak perspektyw na prowadzenie bloga modowego... jednym słowem kaplica... A tu nagle okazuje się, że pod tym niespecjalnym wdziankiem kryje się całkiem niezłe, młode, jędrne ciało i nawet stanik dopasowany jak należy. Brafitterki (panie, które dopasowują rozmiar bielizny do warunków kobiet) byłyby zachwycone! My jesteśmy!
4. Dobra dupa

Jeśli raj istnieje to najprawdopodobniej wygląda właśnie tak! Czy jest, bowiem, coś piękniejszego niż gorące, opalone ciało poruszające się z gracją w rytm czarnej muzy? Przy tak krągłych pośladkach nawet gangsterskie rapsy nie są w stanie wytrącić człowieka ze stanu błogiego chilloutu! PEACE, LOVE AND ASS!5. Gwiazda filmowa

Na zakończenie niewiasta, która wygląda zupełnie jak... gwiazda filmowa! Kusząca biała bluzeczka na znak czystości, błękitne spodenki symbolizujące niebo i kajdan świadczący o przynależności do jakiegoś gangu... Jesteśmy pewni, że gdzieś już widzieliśmy to słodkie, dziewicze ciało! A tego paluszka mogłaby tak ssać nam codziennie na dobranoc...Dodał(a): Jagoda Wtorek 21.05.2013