Twerkowe królowe!

Siberian Dancehall Contest zaowocował pokazami kręcenia pupami, które powinny znaleźć się w wikipedii jako definicja twerku! Okazuje się, że by wykonywać ten taniec, nie trzeba mieć pupy w rozmiarze XXL, a zgrabne, mięsiste pośladki są bardziej estetyczne podczas falowania.
twerk-rus.jpg

Kto twerkuje najlepiej na świecie? Nie Miley Cyrus, nie Rihanna, nawet nie czarnoskóre laski z teledysków hip hopowych. Po obejrzeniu tego filmu z syberyjskich zawodów dancehall, nie mamy wątpliwości, że twerking musi mieć korzenie rosyjskie.


Najlepsze zawodniczki w trzęsieniu pupą zebrały się w Nowosybirsku na początku maja, by stanąć ze sobą pupa w pupę do rywalizacji o najlepiej falujący tyłeczek. Nie wnikamy kto wygrał, bo dla nas wszystkie krasiwe dziewoje, które tak wywijają swoimi krągłościami, są na pierwszym miejscu.


Najbardziej poruszył nas pokaz miażdżenia stolika pupą w ostatnim z filmów! Siła pośladków tych pań mogłaby być wykorzystywana np. do pozyskiwania mleczka kokosowego lub łupania orzechów. Natomiast najlepsze z zawodniczek mogłyby dostać kontrakt na wyburzanie budynków w rytmie dancehall.

Dodał(a): pinky Poniedziałek 28.07.2014