Uliczna budka do masturbacji

W Nowym Jorku stanęła pierwsza budka do masturbacji. Teraz można robić sobie dobrze nawet w biały dzień, wśród tłumu ludzi!

HIT-INTERNETU-W-Nowym-Jorku-stanela-budka-do-masturbacji.jpg

fot. mashable.com

Na pewno nie raz zdarzyło ci się myśleć o seksie w pracy, na zakupach, czy spacerze. Teraz będzie można dać upust swoim emocjom i zrobić sobie dobrze nawet w centrum miasta. Umożliwi to budka do masturbacji GuyFi, która właśnie stanęła na Manhattanie!

Stojące u zbiegu Piątej Alei z 28 Ulicą małe pomieszczenie wygląda jak budka telefoniczna, z tą różnicą, że za intymną zasłonką zamiast słuchawki posiada ono wszystko, czego potrzeba by się odstresować: krzesło, laptopa i chusteczki. Pomysłodawcą swoistego masturbatorium jest firma produkująca gadżety erotyczne Hot Octopuss. 

"Wszystko po to, by ludzie mogli przenieść zwyczaj z biura do bardziej odpowiedniego stanowiska zaprojektowanego po to, by dać zajętemu manhattańskiemu mężczyźnie prywatność i połączenie z internetem, na które zasługuje" - tłumaczyli swój pomysł przedstawiciele firmy. Do postawienia budki zainspirowały ich badania przeprowadzone przez internetowy przewodnik Time Out. Wynika z nich, że aż 39% mężczyzn w Nowym Jorku masturbuje się podczas pobytu w pracy!

Co ciekawe, powyższe statystyki wydają się być prawdziwe, szczególnie zważywszy na fakt, że już pierwszego dnia GuyFi odwiedziło blisko 100 mężczyzn. W związku z tak dużym zainteresowaniem, firma ma w planach postawienie kolejnych budek na Manhattanie, a także w innych miastach w Ameryce oraz w Londynie.

Skorzystałbyś z takiej budki, gdyby pojawiła się w pobliżu twojego miejsca pracy?Dodał(a): Bartosz Joda, fot. mashable.com Poniedziałek 25.01.2016