Victoria’s Secret story

Jeśli na pytanie „z czym kojarzy ci się marka Victoria’s Secret” odpowiedź brzmi „z bielizną”, to znaczy, że jesteś babą…

VS models.jpg

Z cyckami Adriany Limy? Z pośladkami Candice Swanepoel? A może po prostu z najseksowniejszymi modelkami świata, co? No, ale na pewno nie z bielizną! W końcu kto by się tam patrzył na jakieś gacie, kiedy ma przed oczami tyle gorących niewiast?

Firma Victoria’s Secret istnieje na rynku od 1977 r. Została założona w San Francisco przez niejakiego Roya Raymonda, a powodem stworzenia tego cudownego przybytku był podobno fakt, że nieśmiały mężczyzna czuł się zakłopotany, kiedy chciał kupić swojej żonie bieliznę. A tak na marginesie, co może być krępującego w zakupie bielizny dla swojej laski? No, chyba, że rozmiar własnego, prywatnego wieloryba. Nie mamy jednak przecieków, jakoby wybranka Roya nosiła figi XXL, ani też wręcz przeciwnie – stanik o wstydliwym rozmiarze A. Tak, czy inaczej dobrze się stało, bo dzięki krępacji wspomnianego dżentelmena możemy dzisiaj podziwiać najpiękniejsze modelki świata! Ale po kolei…

Zanim ruszyły pokazy i seksowne kampanie VS, które znamy obecnie, firma robiła furorę głownie dzięki innowacyjnej aranżacji wnętrz oraz miłym i przede wszystkim pięknym paniom z obsługi, pomagającym facetom z doborem rozmiaru i fasonu.

W 1982 r. Roy Raymond postanowił sprzedać interes spółce The Limited. To chyba nie była jego najlepsza decyzja w życiu więc w 1993 r. skoczył z mostu Golden Gate (tak, odszedł na tamten świat).

Pierwszy pokaz mody VS odbył się w 1995 r. i od razu został okrzyknięty „bieliźniarskim wydarzeniem stulecia”.  Od 1999 r. pokazy są transmitowane w telewizji (w 2001 r. wydarzenie to obejrzało 12,4 mln ludzi!). Na wybiegu modelki ubrane są w charakterystyczne skrzydła i prezentują najdroższą bieliznę (np. stanik za 1 mln dolarów).

Zobacz wszystkie obecne aniołki VS!


Dodał(a): Jagoda Sobota 03.11.2012