W grupie, czyli swingujący seks

Seks z kobietą jest całkiem dobry, ale co byś powiedział na zabawę z siedmioma paniami, pięcioma facetami i dziesiątką podglądaczy?

System zbiorowy


W Polsce dokonała się rewolucja moralna! Świadczy o niej rosnąca liczba zwolenników seksu grupowego, zapełniająca nie tylko prywatne przyjęcia, ale także specjalistyczne instytucje, do których zalicza się m.in. kluby dla swingersów, czyli osób kochających wymienianie się partnerami. Chciałbyś i Ty przyłączyć się do tego prężnego nurtu?

Po pierwsze - musisz mieć pełną wiedzę na temat konsekwencji udziału w orgii. Pomijamy aspekty chorobowe, gdyż te są oczywiste. Chcemy podkreślić wymiar praktyczny takiego doświadczenia - w wielu przypadkach niszczy ono życie prywatne, intymne, a nawet zawodowe. Jeśli Ty lub Twój partner/partnerka nie macie pewności, że to Was nie złamie, zrezygnujcie. Po drugie - gdy już podjąłeś decyzję, by wziąć udział w orgii, opanuj kilka podstawowych terminów i zasad, których należy się trzymać podczas takich spotkań. Dobre wychowanie obowiązuje wszędzie, zwłaszcza w sferze tak intymnej, jak seks. Przede wszystkim jednak poznaj kilka układów, do których zapewne zostaniesz zaproszony.

1. SANDWICZ
Układ:
1 kobieta, 2 mężczyzn.
Klasyka w dziedzinie podwójnej penetracji, w kręgu wtajemniczonych określanej po prostu jako DP. Kobieta, czyli fachowo nazywając „farsz”, „nadzienie”, zostaje zamknięta pomiędzy dwiema męskimi „kromkami chleba”. Jeden dokonuje penetracji waginalnej, drugi analnej. Natomiast w wariancie najbardziej zaawansowanym technicznie oraz akrobatycznie obaj mężczyźni zajmują anusa.

2. POCIĄG LUDZKI
Układ: minimum 2 kobiety i 2 mężczyzn

Kultowa pozycja gejowska, wprowadzona z czasem także na heteryckie salony. Jeśli uczestniczący w przejażdżce dżentelmeni nie są amatorami penetrowania ich analnie, skład zaczyna kobieta zwana lokomotywą, którą penetruje stojący za nią mężczyzna. O jego plecy opiera się kolejna dama, a za nią znajduje się następny pan itd. Przy odpowiedniej ilości osób układ można zamknąć, wówczas staje się on tzw. reakcją łańcuchową. Pozycję można zrealizować także w pozycji poziomej, na podłodze.Zwie się wtedy lubieżnym wachlarzem.

3. MASKA SAMURAJKI
Układ: 1 kobieta, dowolna liczba mężczyzn

Żeńską wersję słowa samuraj można przetłumaczyć jako „służąca swemu panu”. Najbardziej klasyczna pozycja praktyki bukkake z klęczącą bądź leżącą na wznak na stole z odchyloną głową „samurajkę” (może mieć skrępowane ręce) otacza wianuszek mężczyzn, którzy dokonują zmasowanych wytrysków na jej twarz. W skrajnych przypadkach jest ich kilkudziesięciu.

4. OPAKOWANIE HERMETYCZNE
Układ: 1 kobieta + 3 mężczyzn

Pozycja, przez miłośników golfa nazywana też „rozgrywką trójdołkową”, polegającana jednoczesnej penetracji kobiecej pochwy, anusa i ust przez trzech mężczyzn. Dama może być w pozycji „na pieska”, leżeć lub siedzieć na brzuchu partnera.5. ŚWINKA NA ROŻNIE
Układ: 1 kobieta + 2 mężczyzn

Kobieta ustawia się w pozycji „na pieska”, jeden z partnerów dokonuje wówczas penetracji oralnej. Drugi, wedle uznania, waginalnej bądź analnej. Jeśli usłyszysz propozycję pozycji„na drżące H” lub „chińskie kajdanki”, wiedz, że chodzi o to samo.

6. GWIAZDA ZARANNA
Układ: przynajmniej 3 osoby dowolnej płci

Czasem określana też jako „trójkąt bermudzki”. Troje uczestników układu umiejscawia się na ziemi bądź obszernym łóżku i zaczyna pieścić oralnie, jednocześnie będąc pieszczonymi. Ilość uczestników można zwiększać w nieskończoność, wówczas pozycja ta jest określana jako „big star”, „łańcuszek szczęścia” lub „łańcuszek rżniętego Walentego”.
System zbiorowy
7. MONGOLSKA DRABINA
Układ: minimum 3 osoby
Oralna kopulacja z absolutnie najwyższej półki akrobacyjno-cyrkowej. Podstawę drabiny stanowi najsilniejsza w grupie osoba, na której ramionach zasiada kolejna, genitaliami przy jego twarzy. Na jej ramionach może w identyczny sposób usadowić się kolejna itd. Górną granicą drabiny jest tutaj wysokość pomieszczenia, a zwłaszcza wytrzymałość jej kolejnych szczebli, czyli uczestników zabawy. Jeśli stojąca najniżej osoba odbiera swoją przyjemność od osoby klęczącej przed nią, pozycję nazywa się już „chińską demokracją”. 

8. KAPELUSZ NAPOLEONA
Układ: 2 kobiety, 1 mężczyzna
Leżący twarzą do góry przedstawiciel brzydkiej płci jest dosiadany przez jedną z kochanek, podczas gdy druga z nich klęczy nad jego twarzą, będąc pobudzaną oralnie.
9. KAMIENNE TWARZE
Układ: minimum 1 kobieta i 2 mężczyzn

Ponadczasowy, opisany już w „Pamiętnikach wiedeńskiej kurtyzany”, hit prawdziwie rokendrolowych tras koncertowych oraz porządnych wieczorów pokerowych. Mężczyźni zasiadają przy stole, pod którym znajduje się kobieta zaspokajająca ich oralnie (w scenariuszu luksusowym ilość uczestniczek odpowiada liczbie panów). Całość można doskonale połączyć z konsumpcją alkoholu, grą w karty bądź scrabble. Najbardziej fachowa opcja połączona jest z konkursem - przegrywa ten, kto pierwszy zrobi jakiś grymas i utraci twarz pokerzysty. Rokmeni polecają wersję ze szklanym stołem.

10. KOPALNIA
Układ: 1—2 kobiety, 1—2 mężczyzn
Najniższy „chodnik” tworzy mężczyzna zwany tutaj sztygarem. Na jego brzuchu i klatce piersiowej kładzie się kobieta określana jako „wyrobisko”. Na niej,w pozycji znanej jako 69, leży kolejna, nazywana „przodkiem”. Ostatecznie może to być mężczyzna. Znawcy tematyki grupowej twierdzą, że ta pozycja naprawdę zapiera dech w piersiach.

KODEKS PARTY
1. Zmyślone imię zapewni ci większy komfort psychiczny
2. Strój – im bardziej frywolny, tym lepszy
3. Zawsze pytaj, czy możesz się przyłączyć
4. Zasada dłoni: jeśli ktoś odsuwa twoją rękę, znaczy, że nie ma ochoty na zabawę z Tobą. Nie naciskaj!
5. Zasada białej podwiązki (dziś raczej biała naklejka na ciele) – tak oznaczona para nie ma ochoty na wymianę partnerów

JAK ZACZĄĆ, CZYLI PRZEDE WSZYSTKIM OSTROŻNIE!
- Oczywiście możesz zaciągnąć do łóżka dwie, trzy i więcej dziewczyn naraz, ale to zazwyczaj trudno wykonalne - mówi Paulo, 36-letni swingers z Gdańska. Jego zdaniem znajomości najlepiej szukać na listach dyskusyjnych oraz czatach dla miłośników seksu grupowego.Zdobędziesz tam namiary na najbliższy klub swingerski. Stając się jego członkiem, możesz liczyć na naprawdę odjazdowe imprezy. -

Są to zazwyczaj weekendowe spotkania w podmiejskich willach przystosowanych do tego celu. Najczęściej uczestniczy 5-15 par - relacjonuje Magda. Organizator zapewnia alkohol, jedzenie, nocleg i oprawę kulturalną: muzykę i projekcję filmów. Niekoniecznie porno! W tym środowisku kultowe jest np. dzieło Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”. Spotkania podzielone są na dwie części - towarzyską, gdy porozmawiasz przy drinku bądź przy ognisku, oraz wieczorną, kiedy to rozpoczyna się wielka kopulacja. Udział pary w takiej imprezie kosztuje przynajmniej 50 zł. W tym stylu możesz spędzić nawet sylwestra (ok. 250 zł). Niestety – najłatwiej dostać się na taką imprezę w mieszanej parze bądź będąc kobietą. Dla samotnych mężczyzn jest to trudne.

Sonda

Swingujesz?PODSTAWOWE TERMINY DLA NIEGRZECZNYCH CHŁOPCÓW I PIEKIELNYCH DZIEWCZYNEK


Orgia

Kopulacja, w której uczestniczy przynajmniej pięć osób. Podczas orgii, w zależności od zainteresowań i preferencji seksualnych uczestników, może dochodzić do najróżniejszych praktyk – aż po sadomasochizm. „Zwykła” orgia, podczas której nie stosuje się technik S/M, nazywana jest waniliową.

Gangbang

Jedna kobieta plus grupa mężczyzn. Oczywiście, istnieje także tzw. odwrócony gangbang z jednym szczęśliwcem kopulującym z wieloma kobietami. Dzieli się na wiele podgatunków „tematycznych”, np. gangbang analny bądź lesbijski. Z upodobania do tej rozrywki słynęła cesarzowa Messalina.

Bukkake

Praktyka nazwana tak od japońskiego słowa bukkakeru, oznaczającego chluśnięcie. Polega na masowych wytryskach jak największej liczby mężczyzn na twarz kobiety. Uznaje się, że pochodzi z feudalnej Japonii, gdzie była karą dla kobiet przyłapanych na niewierności. Skazaną na 24 godziny przywiązywano do słupa w miejscu publicznym i ejakulacji mógł na nią dokonać każdy mężczyzna. Wielką miłośniczką jest m.in. francuska pisarka Catherine Millet.

Swinging

W uproszczeniu: to seks z wymianą partnerów. Dzieli się na różne rodzaje: ekshibicjonistyczny (partner obserwuje partnerkę uprawiającą seks z obcymi bądź na odwrót), podglądacki (obserwacja kopulujących obcych ludzi), miękki swinging bądź miękka wymiana (pieszczoty, pocałunki bądź seks oralny z trzecią lub czwartą osobą), pełna wymiana (najczęstsza odmiana swingingu, pełen seks z innymi).

Tęczowe Party

Dziewczyny z umalowanymi na różne kolory ustami robią fellatio mężczyznom, zostawiając na ich penisach feerię barw. Praktyka upowszechniła się po omówieniu jej w roku 2003 w programie Oprah Winfrey. Dziś to najmodniejszy w USA typ seksualnej imprezy.

DVDA (Doble Vaginal-Double Anal)

Jednoczesna penetracja przez dwóch mężczyzn pochwy jednej kobiety, a przez dwóch innych jej odbytu. Święty Graal seksu grupowego wymyślony w filmie „Orgazmo” przez Treya Parkera i Matta Stone’a, twórców „South Parku”. Fikcyjna i technicznie niewykonalna pozycja, choć wielu twierdzi, że mają za sobą DVDA. 


Dodał(a): ckm Środa 22.06.2011