W jakim wieku czeka cię najlepszy seks w życiu

Dzięki tym badaniom dowiesz się, czy czasy najlepszego seksu masz jeszcze przed sobą. Jeśli tak, to będziesz czekał, aż się zestarzejesz z większym podnieceniem, niż kiedy pragnąłeś osiągnąć pełnoletność.

gl.jpg


Kiedy Polak skończy 18 lat, to raczej pozostałe urodziny już nie będą wzbudzać w nim tak wielkich emocji. No chyba, że pragnie zostać prezydentem naszego kraju, to czeka aż stuknie mu 35 lat. Dzięki tym badaniom wszystko się zmieni, bo w końcu ktoś zadał bardzo ważne pytanie. Mianowicie: w jakim wieku ludzie mają najlepszy seks w życiu?

Ankietowane kobiety najczęściej wyznawały, że najlepszy seks w życiu miały w wieku 26 lat. Mężczyźni natomiast nieco później, bo po ukończeniu 32 lat. Dla 46% respondentów nieważny jest wiek. Najprzyjemniejsze stosunki miewają z aktualnym partnerem/partnerką. Osoby bardziej doświadczone, bo po pięćdziesiątce i sześćdziesiątce wskazywały za to 46 lat jako czas najwspanialszych uniesień.

Kiedy osiągamy szczyty?
Kobiety - 26 lat
Mężczyźni - 32 lata
Seniorzy - 46 lat
46% ankietowanych - nieważny jest wiek. Najlepszy seks mają z aktualnym partnerem/partnerką
szczyt.JPG

W badaniach porównano również życie intymne ludzi będących w małżeństwach i singli. Bez względu na status związku, przeciętnie Amerykanie uprawiają seks dwa do trzech razy w miesiącu. 96% ankietowanych uważa, że stosunki są lepsze, kiedy partnerów łączy więź emocjonalna.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do tego co pokazują nam hollywoodzkie filmy, małżonkowie kochają się częściej niż single. Według Narodowej Ankiety Zdrowia i Zachowania Seksualnego 61% wolnych osób i zaledwie 18% ludzi w formalnych związkach nie miało stosunku w ciągu ostatniego roku.

Single vs Małżonkowie
2-3 razy w miesiącu - średnia stosunków dla wszystkich
Od roku nie uprawiali seksu:
Single - 61%
Małżonkowie - 18%
96% ankietowanych - seks jest przyjemniejszy kiedy partnerów łączy więź emocjonalna

jakczestod.JPG

Co wynika z obszernych badań przeprowadzonych przez platformę Happify Daily? Tyle, że na 46 urodziny powinieneś czekać jak na osiemnastkę. My drżymy z entuzjazmu, bo najlepsze czasy przed nami.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:http://my.happify.com/ Wtorek 04.09.2018