Wymarzona praca dla par. Bez wychodzenia z łóżka

Przez pandemię COVID-19 sporo osób może pracować bez wychodzenia z łóżka, ale tu nie o tym. Jeżeli na serio chciałbyś dostać pieniądze za leżenie na materacu, musisz spełniać trzy warunki. Mieć partnerkę, uprawiać często seks i znać się na wygodzie.
iStock-1139097038.jpg
Wbrew pozorom wcale nie chodzi o pracę w branży porno. Portal Sleep Standards, który dostarcza oparte na badaniach porady dotyczące zdrowego snu, przydatne wskazówki i bezstronne recenzje produktów do spania, opublikował w sieci ofertę pracy w charakterze testera materacy. 

Firma poszukuje par, które zgodzą się wziąć udział w ośmiotygodniowym eksperymencie. Kochankowie mieliby co tydzień dostawać nowy materac zaprojektowany z myślą o uprawianiu seksu. Bo w końcu śpi się z kimś, a samemu odpoczywa.

Pary, które dostaną tę kuszącą robotę po każdym tygodniu będą musiały wystawić opinię na temat danego materaca. Każdy z nich będzie podlegał ocenie w skali od 1 do 10 według siedmiu kryteriów:
- elastyczności,
- jędrności,
- poziomu hałasu,
- podparcia krawędzi,
- komfortu,
- chłodzenia,
- ogólnej jakości.

Aby złożyć aplikację, nie trzeba wysyłać CV ani listu motywacyjnego. Wystarczy cyknąć sobie fotkę lub nagrać wideo z ukochaną (nie musi być z łóżka) i wysłać je w formularzu razem z linkami do swoich profili na social mediach. Na wypłatę będzie składać się wybrany materac oraz 3 tys. dolarów (ok. 11 tys zł).


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Poniedziałek 10.08.2020