Złoty deszcz

Co musisz wiedzieć, zanim ulegniesz partnerce i zgodzisz się na tzw. złoty deszcz? Jaką bieliznę u mężczyzn preferują kobiety i czy warto zostawić laskę dla jej przyjaciółki?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

ZŁOTY DESZCZ
Moja kobieta twierdzi, że wypróbowała ze mną już wszystko w łóżku, a jedyną rzeczą, której
nie robiliśmy, to tzw. złoty deszcz. Odnoszę wrażenie, że wzajemne obsikiwanie się bardzo ją kręci, ale ja mam opory. Czy to jest bezpieczne?
Olek z Warszawy
Oczywiście, że tak. Ale tylko pod warunkiem, że macie na sobie płaszcze przeciwdeszczowe! Ha, ha! A teraz poważnie – mocz zdrowej osoby jest sterylny i nie można się nim żadną chorobą zarazić. Są nawet ludzie, którzy w celach zdrowotnych urynę, i to swoją własną codziennie piją! Uważaj, złoty deszcz to jednak nie jest zabawa dla estetów. Zanim się zatem w łóżku obsikacie, spróbujcie zrobić to w łazience, najlepiej w wannie lub pod zwykłym prysznicem. Przynajmniej na początku...

MĘSKA BIELIZNA
Jaką bieliznę preferują damy u mężczyzn. Bokserki czy slipki? A może stringi
? No, jaką?
Rudolf
Taką samą, jaką lubią mężczyźni u kobiet, czyli — żadną!

RYZYK-FIZYK
Lubię swoją dziewczynę, ale bardziej podoba mi się jej najlepsza przyjaciółka. Jest wspaniała! Mega sexy! Czuję, że na mnie leci. Co robić?
Krecik
Poleć na nią. Inaczej nie dowiesz się, czy naprawdę masz u tej „wspaniałej” jakieś szanse. W najgorszym razie zostaniesz sam. Wprawdzie bez lubianej dziewczyny i bez megaseksu, ale za to z doświadczeniem!

Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 26.07.2012