Casting CKM

Masz skończone 18 lat i chcesz mieć profesjonalną sesję zdjęciową w CKM? Genialnie! To najważniejsze determinanty, by pokazać się w naszym magazynie.
Casting CKM

CASTING!

Nie do końca istotna jest Twoja waga, wzrost i rozmiar biustonosza. Wyślij kilka swoich zdjęć na adres   opublikuj swoje zdjęcia w swoim profilu na CKM.PL dodając opcję (Amatorka) lub wyślij zdjęcia na adres [email protected]. Pamiętaj też o podaniu danych kontaktowych i wymiarów. Potem już tylko czekaj i wypatruj maila od nas ze szczegółami o najbliższym castingu.

PORTFOLIO
Możliwe, że masz już jakieś zdjęcia, których oczekujemy, jeśli jednak dopiero zamierzasz je zrobić, zapraszamy do lektury naszych artykułów i porad. Do wstępnej analizy kandydatek potrzebujemy kilku ujęć: twarz z bliska, sylwetka z przodu w bikini, sylwetka z tyłu w bikini, topless i inne, które uważasz za dobre.

No właśnie, co to są dobre zdjęcia? W poradach opisujemy jakich unikać. Prosimy wziąć to sobie do serca i postępować według instrukcji, a unikniecie gniewu zniesmaczonych decydentów. Wasze zdjęcia z imprez, z toalety, z wakacji wrzucajcie na stworzony na www.ckm.pl profil użytkownika, tam jest ich miejsce.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Najlepszymi źródłami informacji o nowych castingach, a także jak się do nich przygotować, są oczywiście  www.ckm.pl oraz, ukazujący się co miesiąc, najlepszy w Polsce magazyn dla mężczyzn CKM.
Organizujemy również castingi „na żywo” w Warszawie. Wtedy wystarczy zjawić się we wskazanym miejscu o wyznaczonej porze.

WSZYSTKO, DOBRE…
Jeśli właśnie Ty zauroczysz nas swoją cielesnością, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na próbną sesję zdjęciową. O ile wszystko będzie w porządku, kolejnym krokiem będzie już sesja właściwa, która ukaże się w CKM! Jeśli będzie bardziej niż w porządku, okładka jest Twoja!

PLAN B
Jeśli nie przejdziesz castingu, nie przejmuj się. Załóż profil na www.ckm.pl i poddaj się ocenie ekspertów i użytkowników. Najbardziej intrygujące dziewczyny mają szansę zaistnieć na naszych łamach. Oceniać będą ludzie znający się na rzeczy: fotografowie, producenci sesji, redaktorzy.

Zacznij karierę z CKM.PL!

Dodał(a): ckm Poniedziałek 16.05.2011