Casting Kawał Baby

Szukamy najseksowniejszej dziewczyny w Polsce... obdarzonej również poczuciem humoru. Zwyciężczyni zostanie w nagrodę zaproszona na profesjonalną sesję zdjęciową, którą wydrukujemy w CKM!

casting_kawal_baby.jpg

Ale o co chodzi…. ? Chodzi o to, żeby wprowadzić element talent show do naszej zabawy castingowej, ale po kolei:

1) Jesteś dziewczyną, która marzy o tym, żeby mieć profesjonalną sesję w CKM? Jeżeli tak, to spróbuj swoich sił w tym castingu i dodaj swoje zdjęcie w bikini z aktualnym numerem CKM, dzięki czemu wiemy, że fota jest aktualna! Możesz dodać więcej zdjęć, tak aby nasi fani mogli bliżej się przyjrzeć sylwetce, twarzy i całokształtowi!

2) Ważne jest, aby przy dodawaniu zdjęć, zaznaczyć odpowiednie miejsce, tak aby zdjęcia trafiły na stronę konkursową! Zaznacz więc „casting kawał baby”.

3) Od dziś 29.07 do 10.08 czekamy na zgłoszenia na CKM.PL i głosy internautów, dzięki którym wybierzemy 10 najpopularniejszych dziewczyn!

4)  Finalistki Castingu zaprosimy na Casting i ciała słowami się też staną, bo przy okazji zdjęć castingowych poprosimy każdą z finalistek o powiedzenie nam jakiegoś kawału! Tak by oprócz sylwetek nasi fani, mogli też ocenić styl wypowiedzi i luz kandydatek:) Głosowanie w drugim etapie będzie dwukanałowe – ale o tym dowiecie się z kolejnego numeru CKM

5) Do 16.09 oceniać finalistki będą internauci, ich głosami i oczami zostanie wybrana zwyciężczyni, której zafundujemy sesję w CKM!


Apel do Panów-fanów CKM: Jeżeli znacie dziewczyny, Waszym zdaniem idealne do naszej zabawy, to przekażcie im dobrą nowinę o Castingu Kawał Baby!


REGULAMIN CASTINGU


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 29.07.2013