Gdzie szukać okazji, kiedy Black Friday i Cyber Monday już nie działają?

Wspomniane dwa święta zakupoholików mijają w mgnieniu oka. Nie załapałeś się na żadną okazję? Podpowiadamy, jak za pomocą jednej aplikacji upolować naprawdę dobre promocje.

small adobestock_338657026.jpg

Czego oczekujesz po aplikacji do zakupów? Okazje? Promocje? Rabaty? Jak najbardziej! Warto wiedzieć, że skuteczna i praktyczna aplikacja zakupowa może zaoferować o wiele więcej.

Okazje, promocje i zniżki w aplikacji zakupowej

Aby sprawić sobie choćby niewielki drobiazg, nie trzeba żadnego poważnego powodu. Z pewnością pomocne będą jednak okazje, promocje czy zniżki w sklepach stacjonarnych i internetowych. Zależnie od sklepu i liczby towarów, mogą to być naprawdę duże kwoty, które znacząco odciążą twój budżet.

Niższe ceny na rozmaite produkty znajdziesz na różne sposoby – stacjonarnie w sklepie, przeglądając dostępne produkty, w gazetce promocyjnej, w internecie czy telewizji. Wszystkie te metody obarczone są jednak sporą przypadkowością. Aby nie liczyć wyłącznie na szczęście i samodzielnie upolować dobrą okazję, lepiej skorzystać z intuicyjnej i funkcjonalnej aplikacji Goodie dla iOS.

Aplikacja zakupowa dla każdego

Wspomniana aplikacja została stworzona w taki sposób, aby mógł z niej skorzystać praktycznie każdy użytkownik. Serwis jest swego rodzaju towarzyszem codziennych zakupów, czego najlepszym dowodem jest bardzo szeroki wybór marek, sklepów i lokalizacji. Goodie to nie tylko okazje, promocje i rabaty dla użytkowników, ale także cała gama innych udogodnień i korzyści. Z aplikacją bez trudu zaplanujesz najbliższe zakupy, tworząc precyzyjną listę potrzebnych rzeczy, a jeśli zajdzie taka konieczność, możesz ją udostępnić.

Ponadto w programie zapoznasz się z gazetkami promocyjnymi wielu marek. To jednal nie wszystko. Promocje dostępne w aplikacji są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników, co jest kolejnym powodem przemawiającym za założeniem konta. Dzięki Goodie możesz również dołączyć do klubów stałego klienta różnych sieci sklepów, dzięki czemu zyskasz kolejne okazje, promocje i rabaty. Prawda, że proste? Oczywiście założonych kart lojalnościowych nie musisz nosić ze sobą. Wszystkie znajdą się w pamięci aplikacji, dzięki czemu zawsze masz do nich dostęp. To taki wirtualny schowek na wszystkie karty klienckie do sklepów stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.

Nie można pominąć jeszcze jednej korzyści, jaką jest cashback dla użytkowników aplikacji. Na czym on polega? Otóż robiąc zakupy przy pomocy programu, część wydanych środków wróci następnie na twoje konto. Wysokość cashabacku może zależeć od różnych czynników, takich jak rodzaj sklepu czy wartość dokonanych zakupów. Sporo jak na jedną aplikację, prawda?

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 07.12.2020