Tinder stworzył interaktywny serial. „Swipe Night” ułatwi ci podryw

Interaktywne seriale nie są nowością, ale interaktywny serial, dzięki któremu możesz znaleźć miłość to już coś. „Swipe Night” pozwoli ci podjąć decyzję o tym, co wydarzy się na ekranie, a także przybliży cię do znalezienia pary na Tinderze.
swipe-night_logo.jpg
Serial interaktywny Tindera powstał, żeby znacząco zwiększyć liczbę trafionych par i konwersacji w randkowej aplikacji. Każdy użytkownik, który obejrzał odcinek show, mógł sam zadecydować o tym, jaki następny krok wykona główny bohater. I tu zaczyna się proces łączenia.

Na podstawie dokonanych wyborów algorytm dobierał potencjalne osoby, które podjęły podobne decyzje, dlatego mogą stanowić odpowiednią parę. Serwis TechCrunch informował, że dzięki temu rozwiązaniu liczba połączeń wśród użytkowników wzrosła o 26 proc., a do tego było przeprowadzonych o 12 proc. konwersacji więcej.„Swipe Night” był na początku dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych, ale okazał się takim sukcesem, że twórcy postanowili udostępnić go dla osób poszukujących miłości lub jednorazowego numerku na całym świecie – także w Polsce.

Do obejrzenia, a raczej przejścia będą trzy 7-minutowe odcinki, w których przejmiemy kontrolę nad głównym bohaterem i jego poczynaniami. To od nas będzie zależeć, czy uda się mu odnaleźć prawdziwą miłość.

Sprawdź: Tinder - poradnik podrywania kobiet napisany przez kobietę

Pierwszy odcinek pojawi się w aplikacji Tinder w sobotę o godzinie 10.00 i będzie dostępny do północy. Premiera kolejnych części będzie następować w kolejne weekendy o tej samej porze.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Piątek 11.09.2020