Użytkownicy TIDAL od teraz mogą tworzyć swoje profile z playlistami!

Od dzisiaj wszyscy obecni i nowi subskrybenci TIDAL mogą tworzyć profile, na których będą mogli udostępniać swoje ulubione playlisty rodzinie, znajomym i fanom muzyki na całym świecie!
Zrzut ekranu 2022-11-14 o 19.04.46.png

Członkowie TIDAL stworzyli miliony playlist, z których każda zawiera średnio ponad osiem osobistych list odtwarzania — od rapu do mocnego rockowego brzmienia, muzyki idealnej do porannego spaceru, treningu oraz wielu innych. Teraz dzięki profilom TIDAL słuchacze mogą odkrywać nowe utwory, albumy, nowych wykonawców i być na bieżąco z innymi fanami muzyki, którzy mają podobny gust muzyczny.

Tworzenie profilu jest proste. Członkowie TIDAL mogą w dowolnym momencie wybrać i zaktualizować nazwę użytkownika wyświetlaną w aplikacji – nazwa może zawierać emotikony. Po skonfigurowaniu subskrybenci mają możliwość upublicznienia utworzonych przez siebie playlist, aby inni słuchacze mogli je wyszukać w aplikacji TIDAL. Playlisty można również udostępniać za pomocą łączy do udostępniania.

„Profile TIDAL to jedna z wielu nowych funkcji, które wdrażamy w TIDAL aby pomóc fanom muzyki dzielić się muzyką i umożliwić im kontakt ze sobą”, powiedziała Agustina Sacerdote, szef produktu w TIDAL. „Profile TIDAL są osobiste, ale pozwalają fanom dzielić się swoimi odkryciami muzycznymi ze znajomymi i rodziną. Profile to pierwszy krok TIDAL w uczynieniu streamingu bardziej społecznym i wspólnotowym, co jest nieodłączną częścią doświadczania muzyki”.

U wszystkich aktualnych użytkowników TIDAL na telefonach komórkowych, profile zastąpią zakładkę „Moja Muzyka”. Po utworzeniu nowego profilu cała zapisana zawartość playlist będzie dostępna dla wszystkich słuchaczy TIDAL.

Profile TIDAL są dostępne w aplikacji na iOS i Androida, a także na komputer.


Dodał(a): redakcja Poniedziałek 14.11.2022