Crystal Hefner - żona Hugh Hefnera

Jak wygląda żona największego na świecie Playboya? Oczywiście jest blondynką z wielkimi piersiami, zgrabnym tyłeczkiem i oczywiście jest młodsza od Hefa, o 60 lat.
crystal-hefner.jpg

Jest jedną z najbardziej seksownych lasek z Instagrama. Zapewne dzięki swojemu małżeństwu z założycielem Playboya – Hugh Hefnerem. Jednak o mały włos do ślubu by nie doszło. Gdy zaręczyli się w Wigilię 2010 roku, wszystko szło jak po maśle. Pół roku później mieli oficjalnie zostać mężem i Króliczkiem. Ale pięć dni przed ceremonią, Crystal (wówczas Harris) rozmyśliła się i zerwała zaręczyny.


Później zaczęła prać narzeczeńskie brudy w mediach. Opowiadała o tym, że Hugh nie bzyka tak często, jak mogłoby się wydawać oraz, że ma dziwne zachcianki. Po pierwsze, przy obecnym stanie medycyny i mając pod ręką tyle dziewczyn, nie wydaje nam się, by Hef rezygnował z uciech cielesnych, np. z powodów anatomicznych. Po drugie, jeśli na liście zaliczeń znajdują się najpiękniejsze laski świata, a ich ilość idzie w tysiące, to może Playboy potrzebował urozmaicenia. W każdym razie para zeszła się powtórnie, a ślub odbył się w kameralnym gronie w Sylwestra 2012 roku.Od tamtej pory Crystal Hefner może nazywać Rezydencję Playboya swoim domem. Choć nie ma do niego pełni praw i wciąż jest tam gościem, bo małżonkowie spisali przed ślubem intercyzę. Jednak będąc na świeczniku i mając takie lampy jak teraz, Crystal może wygrać się za wszystkie czasy i w razie czego zabezpieczyć finansowo do końca życia. Swojego lub Hefa.Dodał(a): pinky Środa 12.11.2014