Dayana Perez Sosa - latynoska z kamerek

Przed kamerką, za odpowiednią ilość kredytów, zrobi wszystko o co ją poprosisz. Nie oglądaj jej w pracy, bo nie wytrzymasz ciśnienia, a biała plama na spodniach, to ostatnia rzecz, którą chciałbyś pokazywać kumplom z roboty.
Dayana-Perez-Sosa.jpg

Ta gorąca Kolumbijka to Dayana Perez Sosa. Jest modelką i aktorką, choć nie zobaczysz jej na rozkładówkach męskich magazynów, ani nie uraczysz w kinowym hicie. Pozuje i gra przed kamerką internetową. W swoim różowym królestwie zamyka się na cztery spusty i rozpoczyna show.


To internauci dyktują tej egzotycznej lasce co ma robić. Wszystko zależy od odpowiedniej ilości kredytów, którymi obficie powinieneś pannę Sosę podsypać. Nie szczędź grosza, bo ta 26-letnia laska o pełnych latynoskich kształtach, potrafi podnieść ciśnienie na długo. Jeśli do tego zdecydujesz się na prywatny pokaz, możesz być pewien, że odstawisz swoje dotychczasowe strony dla dorosłych i staniesz się regularnym gościem w pokoju Dayany.Jej obfitą pupę i jędrne piersi słusznych rozmiarów na twitterze, facebooku, instagramie i youtubie ogląda łącznie ponad milion osób. Ile rozkochuje się w jej latynoskich krągłościach podczas pokazów na żywo? Obstawiamy, że co najmniej tyle samo, bo Dayana Perez Sosa, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn w świecie kamerek internetowych.

Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/DayaannaCam4 Wtorek 18.03.2014