Dwie seksowne Brazylijki

Piękno niejedno ma imię, dlatego też dziś gratka dla fanów nieco szczuplejszych dziewczyn – oto dwie Brazylijki, które z pewnością rozgrzeją Wasze zmysły.
beck ranya.jpg

Jedną z tych pięknych pań na pewno pamiętacie, bowiem nie raz pojawiała się w naszym serwisie. Tak, mówię o Hethielly Beck, tej seksownej Brazylijce w białym bikini. Jeśli jednak jej nie kojarzycie, to swoją pamięć możecie odświeżyć TUTAJ.

W sesji, którą dzisiaj dla Was mamy, Hethielly występuje w towarzystwie innej brazylijskiej piękności – ciemnoskórej Camili Ranayi, o której wcześniej niestety nie słyszeliśmy. A wielka szkoda, bo jej zdjęcia zauroczyły nas od pierwszego wejrzenia.

Zresztą obie dziewczyny, radośnie figlujące na plaży, odziane jedynie w skąpe stroje kąpielowe robią na nas piorunujące wrażenie. Między innymi dlatego, że poza długimi nogami sięgającymi do nieba i wymiarami idealnymi na wybiegi dla modelek, obie panie posiadają krągłe, jędrne pośladki i świetne piersi.

Zobaczcie więc jak prezentują się te dwie latynoskie piękności, można by powiedzieć, w ich naturalnym środowisku, czyli na gorącej plaży. Tym razem nie w Rio, a w Malibu.


Dodał(a): Tomek Makowski Środa 27.04.2016