Dziewczyna na prostej - Nikki Blackketter

Ta dziewczyna przeszła niesamowitą przemianę. Na szczęście na swoim koncie nie pokazuje zdjęć typu „przed”. Wszystko jest „po”. I bardzo dobrze.

Nikki Blackketter mając 18 lat, należała do typu „złych dziewczyn”. Czyli takich, z którymi najbardziej lubimy spędzać czas. Wiedziała jak należy imprezować. Jak sama twierdzi, nie miała żadnego wzoru i była niemal stracona. W końcu jednak zdecydowała, że ma dość codziennego wstawania na kacu.

Nienawidziła swojego wyglądu i postanowiła zainteresować się kulturystyką. Obawiała się jednak, że przez to za bardzo napompuje ciało. I tak zajęła się fitnessem. Pochwalamy ten wybór. Efekt widoczny jest gołym okiem. Ba, według samej zainteresowanej zmiany były zauważalne bardzo szybko.

Teraz stanowi inspirację dla innych kobiet. Od początku swojej kariery postanowiła wykorzystywać social media, w celu dawania motywacji innym. Musi mierzyć się z dużą odpowiedzialnością. Nie chce nikogo zawieść. A miałaby kogo, ponieważ obserwuje ją 1,3 mln użytkowników na Instagramie.


Część z tego to pewnie inne dziewczyny, biorące przykład z Nikki. Jesteśmy jednak pewni, że większą część fanów stanowią faceci tacy jak my. Nie interesuje nas jej styl życia, ani zdjęcia ze zwierzętami. Fotografie na których się wypina i eksponuje swoje piękne, wysportowane ciało, to już co innego.

Często pojawia się w samej bieliźnie czy stroju kąpielowym. A kiedy ma na sobie spodnie do jogi, przypomina nam, dlaczego tak bardzo je lubimy. Nic tak pięknie nie opina kobiecych pośladków. Oczywiście z wyjątkiem naszych dłoni. A skoro te łapska położyliśmy już na jej Instagramowym koncie, nie zamierzamy ich zdejmować.
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.instagram.com/nikkiblackketter/ Wtorek 07.02.2017