Dzika i niegrzeczna Amy Jane Brand

Ta laska mówi sama o sobie, że uwielbia robić fotki, których wstydzą się żony facetów ją oglądających. Cóż, nie możemy mówić w imieniu żon (których zresztą nie mamy), ale nas w żadnym wypadku nie onieśmielają. Przeciwnie – zachwycają.


Amy Jane Brand to gorąca blondyna z boską figurą i jędrnymi piersiami mieszkająca w dalekiej Australii (kolejna boska laska z antypodów!). Jest modelką (to widać) i influencerką. Poza tym dyrektorką artystyczną, stylistką, kreatorką, co zresztą wykorzystuje przy swoich rozgrzewających fotkach, by jeszcze bardziej uwydatnić swoją urodę i seksapil.

W ostatnim czasie zyskała też międzynarodową sławę, dzięki temu że pojawiła się na okładkach takich magazynów jak „MAXIM”, „Playboy”, „Esquire”, „GQ”, „ZOO Weekly” czy „FHM”. Poza tym na Instagramie śledzi ją prawie 600 tys. napalonych facetów, których żony podobno są zawstydzone seksownymi fotkami Amy. My mamy dla was kilka z nich, ale na wszelki wypadek nie pokazujcie ich swoim drugim połówkom.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/amyjanebrand/ Środa 06.09.2017