Emily Ratajkowski - nowa sesja

Lato już na horyzoncie, a to oznacza nowe kolekcje strojów kąpielowych i bikini. Emily Ratajkowski również poczuła cieplejszy klimat i ubrała się, a właściwie to rozebrała, do sensualnej sesji.
Emily Ratajkowski piersi

Emily Ratajkowski, której ojciec ma polskie korzenie, zasłynęła z perfekcyjnej gry piersiami w nieocenzurowanym teledysku do kawałka Blurred Lines Robina Thicke`a i Pharella Williamsa. Wtedy to wypłynęła do mainstreamu, ale karierę robiła już dużo wcześniej, występując nie tylko nago. Wymiary 90-61-86. Hipnotyzujące oczy. Obezwładniające spojrzenie. Nieziemskie kształty. Polskie korzenie. Czego chcieć więcej? Nowej sesji!


Jednak od momentu śmiałego teledysku stała się bardziej rozpoznawalna i rozchwytywana. Wszyscy chcieliby, żeby Emily reklamowała ich produkty, ale seksowna modelka ma ten komfort, że może sama wybierać najlepiej pasujące do niej propozycje. Cieszy nas, iż panna Ratajkowski widzi się dokładnie tam, gdzie i my byśmy ją umiejscowili. Tym razem to sesja dla marki motocrossowej Fox Head, która wypuściła nową kolekcję bikini i strojów kąpielowych na nadchodzące lato. Cieszy nas tak samo jak najnowsze zdjęcia Marty Wierzbickiej w podobnej garderobie.


ZOBACZ JAK PODERWAĆ EMILY:Dodał(a): gianni / fot.: foxhead.com Czwartek 03.04.2014