Emily Ratajkowski znów topless

Emily Ratajkowski może być synonimem dla zjawiska nienudzącego się, opierającego upływowi czasu, idealnego wizualnie, niekontrowersyjnego i stałego w uczuciach. No dobra, tak naprawdę nikt i nic się z nią nie równa i może ona być synonimem wyłącznie dla samej siebie.


Parafrazując Esquire, sagę z udziałem Emily Ratajkowski śmiało moglibyśmy oznaczyć w kategorii „Woman We Love”. Nasza ulubiona modelko-aktorka (co jest coraz częstszym mariażem zawodów) nie pozwala o sobie zapomnieć, a co najważniejsze – nigdy się nie nudzi. Jej zawsze świeże zdjęcia w negliżu, bądź w skąpych strojach kąpielowych zgromadziły rzeszę oddanych obserwatorów w ilości 5,3 miliona osób!Jak zwykle garść faktów, które musicie wykuć na pamięć. W końcu Emily Ratajkowski ma polskie korzenie – ojciec Polak zakochał się w Angielce:
Wymiary: 90-61-86
Miseczka: D
Wzrost: 171 cm
Data urodzenia: 7 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: LondynTym razem Emily Ratajkowski występuje topless w reklamie biżuterii, a jej perfekcyjne ciało, z idealnymi piersiami nigdy nie prezentowało się lepiej. Choć powtarzam to za każdym razem, więc świadczy to dobrze o modelce, która opanowała kontrolę nad przemijającymi latami i nie daje się pogryźć zębom czasu.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com/emrata Wtorek 22.03.2016