Georgia Salpa - nasz TOP

Georgia Salpa to jedna z najseksowniejszych lasek jakie do tej pory widzieliśmy. Wymiary 91-64-90 i miseczka D mówią wiele, ale lepiej zobacz jej foty obłędnego ciała i piekielnie kuszącej buzi
georgia-salpa.jpgGeorgia Salpa ma ojca Greka i mamę Irlandkę. Na szczęście geny taty były w przewadze, dlatego ta modelka wygląda oszałamiająco! Można by nawet doszukiwać się latynoskich korzeni. Nie będziemy jednak grzebać jej w drzewie genealogicznym, wolimy zająć się jej zdjęciami. Jej wielkie i naturalne piersi w rozmiarze D, a także wymiary 91-64-90 czynią z niej wzór dla Stwórcy do ciosania innych dziewczyn na jej kształt.


Lubi podróżować. Po ukończonej szkole zwiedziła 30 krajów całego świata. Regularnie pojawia się w telewizji uświetniając swoją osobą różne programy. 28-letnia modelka brała udział w Celebryckim Wielkim Bracie na Wyspach, gdyż tam jest znana i rozpoznawana nie tylko przez napalonych facetów. Miesięcznik FHM umieścił ją w 2012 roku na piątym miejscu najseksowniejszych kobiet. My wpuszczamy ją do najlepszej trójki!


belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com/GeorgiaSal Piątek 17.01.2014