Seksowna fit spadochroniarka z Rosji

Masz lęk wysokości? Ta dziewczyna skutecznie by Cię z niego wyleczyła. W końcu perspektywa skakania z taką instruktorką spadochroniarstwa sprawiłaby, że strach byłby tylko wspomnieniem.
FFN_bright_100616_bacff_52196845_midres.jpg

Wszyscy faceci lubią odważne i nieco zakręcone laski, które dobrze wiedzą czego chcą. Jeśli zaś do tego są wysportowane i seksowne, to w zasadzie możemy mówić o spełnieniu marzeń i fantazji każdego faceta. A nasza dzisiejsza bohaterka, Irina Bright, spełnia wszystkie te kryteria.

Ma 29 lat i urodziła się w Petersburgu. Tam też skończyła studia ekonomiczne, jednak praca w korpo, która po nich czekała, nie satysfakcjonowała jej. Chciała czegoś zupełnie innego, chciała być modelką i gwiazdą fitness.

W ojczystym kraju nie była jednak w stanie zrobić większej kariery, więc w pogoni za swoimi marzeniami udała się tam, gdzie mają one największą szansę się spełnić – do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Los Angeles i to właśnie tam robi prawdziwą furorę.


Przede wszystkim jako fit laska i trenerka personalna. Irina całe dnie spędza bowiem na siłowni, ciężko pracując nad swoją perfekcyjnie wyrzeźbioną, boską sylwetką. Katorżnicza praca opłaciła się jej jednak i zaowocowała mistrzostwem w zawodach fitness i rzeszą fanów śledzących jej poczynania na Instagramie. Obecnie ma ich prawie 100 tys. Jednak dbanie o swoje ciało, to nie jedyna pasja Iriny. Rosjanka jest także profesjonalną spadochroniarką i instruktorką i jesteśmy pewni, że jej obecność byłaby w stanie wyleczyć każdego z lęku wysokości.

My jednak najbardziej uwielbiamy na nią patrzeć, a widok jej ciała jest w stanie poprawić nam każdy dzień.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 07.10.2016