Julia Kupiec w CKM - sesja i wywiad

Szukałeś jej zdjęć w internecie? Wreszcie jest: piękna Julia Kupiec nago w CKM!
Kupiec-Julia-CKM.jpg

CKM: Kiedy wpisałem w Google twoje nazwisko, to pierwszą podpowiedzią, jaka wyskoczyła, było... „Julia Kupiec CKM”. A przecież dopiero teraz gościsz u nas! Masz pomysł, o co chodzi „guglowi”?
Julia kupiec:
Szczerze mówiąc trudno mi to wytłumaczyć... Może ludzie byli ciekawi mojej sesji w CKM i myśleli, że doszło do niej już wcześniej? Całe szczęście, że robimy to teraz (śmiech).

CKM: Najwyższy czas! Jak ci się pozowało?
Julia kupiec: Ta sesja to była czysta przyjemność. Fotografka Magda Turkel to profesjonalistka, a poza tym jest przesympatyczna i ma doskonały kontakt z modelką. Dobrze wie, co zrobić, żeby atmosfera podczas sesji była luźna i przyjemna.

CKM: Spodziewałaś się, że twój profil na Instagramie zdobędzie aż 120 tysięcy obserwujących?
Julia kupiec: Kiedy go zakładałam, nie sądziłam, że prowadzenie Instagrama tak mnie wciągnie i stanie się formą pracy. Na początku sporadycznie wstawiałam tam zdjęcia, ale potem zmotywowała mnie rosnąca liczba obserwujących. Zaczęłam częściej wstawiać posty, współpracować z firmami i nawet nie wiem kiedy zrobiło się tych 120 tysięcy fanów.

CKM: Jak wspominasz udział w programie „Piękne i odważne” w telewizji TTV?
Julia kupiec: To była fajna przygoda oraz nowe doświadczenie. Chciałam zobaczyć, jak wygląda życie na wsi, które znacznie różni się od mojego warszawskiego świata i sprawdzić, czy się w nim odnajdę.

CKM: I jak, odnalazłaś się?
Julia kupiec: Idąc tam, nie wiedziałam do końca, jak to wszystko będzie wyglądało. A nie było łatwo – presja kamer, które towarzyszyły nam przez całą dobę, całkowity brak kontaktu z rodziną i rywalizacja między uczestniczkami robiły swoje... Mimo wszystko nie żałuję. Poznałam tam świetnych ludzi i przeżyłam przygodę, o której będę opowiadała wnukom.

CKM: Opowiedz nam więcej o sobie. Jesteś flirciarą?
Julia kupiec: Uważam, że to mężczyzna powinien zabiegać o kobietę. Ja nigdy jako pierwsza nie wychodzę z inicjatywą.CKM: Lubisz kusić mężczyzn?
Julia kupiec: Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjnie, ale mi największą przyjemność sprawia bycie podziwianą przez mojego faceta.

CKM: Jakie znaczenie ma dla ciebie seks?
Julia kupiec: Jest dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy w związku! Dzięki niemu para zbliża się do siebie, poznaje się i okazuje sobie miłość.

CKM: Najlepszy seks, jaki do tej pory ci się przydarzył?
Julia kupiec: Każdy jest cudowny, jeżeli uprawiam go z osobą, którą obdarzam uczuciem...

CKM: Masz fantazję erotyczną, której nie możesz wyrzucić z głowy?
Julia kupiec: Nie mam. Wszystkie moje fantazje spełniam na bieżąco!

imię i nazwisko: Julia Kupiec
data urodzenia: 19.01.1997 r.
miejsce zamieszkania: Warszawa
wzrost: 167 cm
waga: 52 kg
wymiary: 96/65/93
ulubione:
film: „Zielona mila”
książka: „Demon i panna Prym” Paulo Coelho
muzyka: deep house
samochód: Maserati
kuchnia: włoska
alkohol: Aperol Spritz

Sesja Julii pochodzi z magazynu CKM numer 1-2/2019.

ZOBACZ TAKŻE: Spóźniony prezent gwiazdkowy. Nicola Sykuła w CKM
nicole-sykula.jpgDodał(a): CKM.PL / fot.: Magda Turkel Poniedziałek 03.02.2020