Kara Del Toro: skąpana w słońcu

Kara Del Toro robi coraz dynamiczniejszą karierę jako modelka. I nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej niewątpliwe atuty.

 

 

Piękna Kara Del Toro funkcjonuje w powszechnej świadomości jako królowa dekoltu. Wystarczy poszukać w internecie poświęconych jej wzmianek. Oczywiście zawsze opatrzonych solidną liczbą zdjęć modelki. Cóż, trudno się dziwić. Uroda Kary musi robić wrażenie. Oprócz dekoltu dziennikarze najczęściej zwracają uwagę na jej instagramową popularność. Tu znów niełatwo o zastrzeżenia – modelka jest jedną z gwiazd tego serwisu. Ponad sześćset tysięcy obserwujących nie może się mylić!

W ogóle z Karą jest tak, że znamy mnóstwo jej zdjęć, ale nie wiemy o niej zbyt wiele. Modelka wyraźnie stawia na swój wygląd, nie zaś niepotrzebne kontrowersje. Wiemy zatem niewiele ponadto, że Kara chciałaby pojechać na Bali, lubi muzykę Rihanny, a jej ulubionym drinkiem jest mieszanka Bacardi z Colą Light. A poza tym – oczywiście – że doskonale wygląda w bikini! 


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/karajewelllr Majewski / fot. https://www.instagram.com/karajewelll Piątek 01.06.2018