Kolejna Polka modelką Victoria's Secret!

Nasza piękna rodaczka dołączyła do elitarnego grona piękności takich jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, czy Candice Swanepoel!

Zo Nowak

fot. www.facebook.com/zofianowakgno

Zawsze wiedzieliśmy, że nasze rodaczki są najpiękniejsze na świecie! Teraz kolejna z nich została modelką Victoria's Secret, co jest już wystarczającym potwierdzeniem na to, że jej uroda jest zjawiskowa i niepowtarzalna! Zosia Nowak, bo o niej mowa, ma 178 cm wzrostu, wymiary: 86-64-89 i przepiękny uśmiech. Modelka pochodzi z Gniezna, a obecnie mieszka na Manhattanie w Nowym Jorku. 

"Zaczęłam marzyć o karierze modelki, kiedy miałam 14 lat, czyli stosunkowo wcześnie. Wtedy problemem była szkoła. Rodzice nie chcieli, bym wówczas trafiła do modelingu. Minęło kilka lat. Skończyłam liceum, zdałam bardzo dobrze maturę i dostałam się na romanistykę. Gdy już pogodziłam się z tym, że nie będę modelką, odezwała się do mnie na Facebooku dziewczyna z Gniezna, Ola. Kojarzyła mnie z kościoła. Napisała, że jestem przepiękną dziewczyną i że mam potencjał, by zostać modelką. Wydawało mi się wtedy, że jest na to już trochę za późno i że straciłam odpowiednią figurę. Ola wysłała jednak moje zdjęcia do Avant Models i wkrótce potem podpisałam z tą agencją umowę" - wyznała modelka w rozmowie z Interia.pl.

Jeśli chodzi o Victoria's Secret, Zosia dołączyła do elitarnego grona piękności takich jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, czy Candice Swanepoel. Obecnie z marką współpracują także trzy inne Polki: Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss i Monika Jagaciak.


Dodał(a): BJ, fot. facebook.com/zofianowakgno, instagram.com/zonowak Wtorek 27.01.2015