Lauren Wood – dowcipnisia z Teksasu

Piękna i zabawna to połączenie idealne. Taka właśnie jest Lauren, która rozbawiała całe Stany Zjednoczone w improwizowanym programie komediowym. Wystarczy na nią spojrzeć, a od razu cieszy nam się mordka.

Lauren urodziła się 13 marca 1993 roku w Teksasie, gdzie dorastała ze swoimi dwiema siostrami. Popularność zyskała dzięki udziałowi w komediowym programie Wild 'N Out. Musiał w nim konkurować z innymi komikami, a wszystkie pojedynki na humor były improwizowane.

Ta ślicznotka nie tylko potrafiła zgasić niejednego żartownisia, ale tak bardzo spodobała się widzom, że wybrali ją na ulubioną dziewczynę programu. W sumie wystarczy popatrzeć na jej roześmiane oczy, żeby domyślić się, że ta dziewczyna ma wybitne poczucie humoru.

Po udziale w programie szybko rozkręciła swoją karierę modelki. Nietrudno zgadnąć, że nie tylko jej dowcip budził pożądanie. Lauren ma także świetnie wyrzeźbione ciało, brązową cerę, czarne włosy i parę atrakcyjnych brązowych oczu i właśnie dlatego zaczęły się nią interesować różne marki.

Współpracowała m.in. z Hot Miami Styles, Fashion Nova i Pretty Little Things. Oprócz tego zajmuje się także fitnessem i pomaga innym dziewczynom zrobić świetną formę. 

Zobacz galerię tej teksańskiej ślicznotki:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 18.11.2022