Letnia propozycja – wywiad z modelką CKM

Czego wstydzi się modelka CKM, co ją kręci, czemu nie umie się oprzeć? Zdjęcia Ewy Kopczyńskiej zobaczysz w sierpniowym numerze CKM – zaś wywiad z nią możesz przeczytać tutaj.
ewa-kopczynska-ckm.jpg

CKM: Kim jesteś?
Ewa Kopczyńska: Wulkanem szczęścia! Korzystam z życia, cieszę się każdą drobną chwilą. Brakuje mi minut w godzinie. Niełatwo mi mówić o sobie, najlepiej mnie po prostu poznać. Nudno nie będzie!

CKM: Więc zdradź nam, co lubisz?
Ewa Kopczyńska: Mocno opalające słońce, błękitne plaże, duże zielone palmy na tle niebieskiego nieba, przepiękne widoki. Ciarki na skórze, gdy słyszę dobrą elektroniczną muzykę. Pyszne śniadania robione przez bliską osobę. Lubię kiedy moich znajomych śmieszą moje głupie żarty. No i zadbanych, stylowo ubranych inteligentnych mężczyzn też lubię.

CKM: A czego nie znosisz?
Ewa Kopczyńska: Tłustego jedzenia – poza frytkami raz na tydzień. Tego, gdy staram się zrobić coś jak najlepiej i mi nie wychodzi. Kiedy nadchodzi ta pora i przy najlepszej muzyce trzeba się zbierać z imprezy. Nie znoszę kiedy w sklepie nie ma mojego rozmiaru butów. Kiedy pada deszcz. Nieznośne!

CKM: Za co oddałabyś ostatnie pieniądze?
Ewa Kopczyńska: Za zdrowie i miłość do grobowej deski...

CKM: Co cię przeraża?
Ewa Kopczyńska: Przerażają mnie nieuleczalne choroby. Pająk siedzący na mojej nodze w trakcie grilla w ogródku. I te moje kosmate myśli w ostrym słońcu...

CKM: Taaak... No to co cię nakręca do działania?
Ewa Kopczyńska: Odpowiedni partner. Wakacje dwa razy w roku. Słońce za oknem. Pyszne zdrowe owoce. Radość otaczających mnie ludzi. I dobry film romantyczny z happy endem.

CKM: Co cię jeszcze kręci?
Ewa Kopczyńska: Wyjątkowi faceci. Inteligentni i wygadani, z poczuciem humoru. Fotografowie i kamerzyści też mnie często „kręcą” swoją czarną kamerą...

CKM: Jest coś, czego się wstydzisz?
Ewa Kopczyńska: Jestem bardzo bezpośrednia i szczera, ale gdy znajdzie się obok facet, który mnie kręci, brakuje mi wtedy tematów do rozmowy. Wstyd odbiera mi mowę i czerwienią się policzki...

CKM: Czemu nie umiesz się oprzeć?
Ewa Kopczyńska: Nie mogę się oprzeć tobie...Gdy cię widzę, moje serce bije mocniej, moje usta robią się wilgotne, a ciało przyciąga mnie do ciebie z wielką siłą... Sprawiasz, że moje podniebienie czuje nieskazitelną gładkość, moja biała czekolado (śmiech)!

CKM: Hmm... O co to ja jeszcze miałem zapytać?

Rozmawiał: Jacek Kołacz


DOSSIER

Ewa Kopczyńska

Data urodzenia: 10.08.1989 r.
Miejsce urodzenia: Szczecin
Wymiary 88/60/92
Wzrost: 176 cm
Waga: 56 kg
Ulubione
Film: „50 twarzy Greya”
muzyka: elektroniczna
Kuchnia: sushi
Drink: truskawkowe mohito na podwójnym rumie
Miejsce na wakacje: Ibiza


Zobacz gorącą sesję zdjęciową Ewy Kopczyńskiej w sierpniowym numerze CKM!


08_ckm_2016-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

prenumerata8-2016.jpg


Dodał(a): CKM Poniedziałek 08.08.2016