Lone Norås – fit dziewczyna

U tej 18-latki tłuszcz znajdziesz jedynie w piersiach. Jest jędrna i sprężysta w każdym calu!
fit laski


Lone Norås to 18-letnia fit laska, która dba o swoje ciało jak mało która dziewczyna. Trenuje dużo i ciężko, jednak kręci ją to jak żadne inne zajęcie, więc przynosi to jej satysfakcję. Znamy przyjemniejsze zajęcia, ale nie będziemy o tym mówić na głos, bo nie chcielibyśmy zepsuć młodziutkiej fitnesski…

Pochodzi z niewielkiej wioski Lakslev w centralnej Norwegii. Jednak jej kariera będzie w najbliższym czasie rozwijać się globalnie. W zeszłym roku wygrała mistrzostwa krajów nordyckich w kategorii bodybuilding, czyli rzeźbienia ciała pod linijkę i eksponowania pięknie wyrzeźbionych mięśni. Aczkolwiek Lone nie jest przesadnie rozbudowana i na pewno będziesz oglądał jej prezentację z napięciem… w kroku.

Lone Norås jest bodybuilderką, ale również i modelką fitness i bikini. W tym roku atakuje tytuł najlepiej wyrzeźbionej laski w organizacji IFBB (Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu). Najbliższa próba będzie miała miejsce już w ten weekend w Kijowie. Tak więc jeśli zakochałeś się tak jak my, szukaj biletów na transfer do stolicy Ukrainy. Jak my. Bliżej może nie przyjechać.
Dodał(a): pinky Piątek 13.09.2013