Monika Jagaciak w katalogu Victoria's Secret!

Po ostatnim pokazie mody Victoria's Secret, w którym wzięły udział aż trzy polskie modelki, przyszedł czas na kolejny sukces naszej rodaczki! Monika Jagaciak znalazła się w głównym lookbooku marki!

Monika Jagaciak Victoria's Secret

Victoria's Secret to prawdopodobnie jedyna firma kobiecej bielizny na świecie, która jest bardzo dobrze znana nie tylko paniom, ale i w prawie równym stopniu mężczyznom. Marka ta słynie z zatrudniania najseksowniejszych modelek świata takich jak: Adriana Lima, Candice Swanepoel, Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, czy Doutzen Kroes.

Modelki Victoria's Secret są nie tylko wysokie i szczupłe, ale przede wszystkim w odróżnieniu od typowych modelek high fashion, posiadają również wspaniałe, kobiece kształty, które w połączeniu z ich dziewczęcą, świeżą urodą czynią z nich chodzące ideały!

Dostać się w szeregi słynnych aniołków oczywiście nie jest łatwo, ale ostatnio zaszczytu tego dostąpiła nasza rodaczka - Magdalena Frąckowiak, która ma już na swoim koncie kilka kampanii zrealizowanych dla marki oraz zamknięcie ostatniego pokazu. Jej śladem wydają się podążać również dwie inne Polki: Monika Jagaciak i Kasia Struss, które także mogliśmy zobaczyć na wybiegu podczas ostatniego Victoria's Secret Show. Co więcej, Monika znalazła się ostatnio w głównym lookbooku firmy!

Monika "JAC" Jagaciak ma 20 lat i pracuje jako modelka od 2007 roku. W 2010 jako jedyna szesnastolatka na świecie zrobiła kampanię kosmetyczną Chanel. Jest jak dotąd najmłodszą topmodelką i zarazem naszą chlubą narodową! Zajmuje 21 miejsce w rankingu najlepszych modelek świata na models.com.Dodał(a): BJ, fot. Victoria's Secret Środa 15.01.2014