Naga Joanna Krupa

Joanna Krupa będąc nago na karaibskiej wyspie, rozgrzała nas do czerwoności. Dawno nie sprawdzaliśmy co u niej słychać, więc nadszedł czas aby szybko nadrobić zaległości.


Wakacje na Karaibach chyba służą Dżoannie. Niemniej przyjemności niż ona, czerpie z tej wycieczki jej milion fanów na Instagramie. A to dlatego, że polska supermodelka wrzuca na swoje konto zdjęcia, na których jest naga.

W kwietniu 2017 roku Joanna Krupa skończy 37 lat. Jej ciało wytrzymuje próbę czasu. Wciąż może chwalić się kształtami, które sprawiają, że mężczyźni na całym świecie wariują, a nastolatki mogą jej tylko pozazdrościć.

Modelka jest świadoma jak wpływa na swoich fanów. Nie ma problemu z prezentowaniem się niemalże nago. W jednym z zamieszczonych filmików w samych majtkach wchodzi do basenu.

Świadkiem tych wydarzeń są karaibskie pejzaże na wyspie Santa Lucia. W opisie zdjęcia, na którym stoi bez żadnego odzienia, okrywając swoje kształtne piersi jedynie dłońmi, podaje że zastanawia się nad swoim życiem, rozkoszując się i będąc wdzięczną za wspaniały widok.

Większość męskiej części fanów pewnie nawet nie zauważyło tła, za „wspaniały widok”, uznając modelkę. Nic w tym przecież dziwnego. Sami długo musieliśmy się przyglądać, aby zauważyć te pejzaże.

Bo gdy Joanna staje przed obiektywem, wszystko inne znika. Wystarczy spojrzeć na którąkolwiek sesję, w jakiej uczestniczyła.

Ta ważąca nieco ponad 50 kilogramów, a mierząca 170 centymetrów polska seksbomba ma wymiary 89-63-89. Kiedy ma zajęte dłonie, okrywa swoje piersi miseczką C.

Wszystkim mieszkańcom i turystom na wyspie Santa Lucia zazdrościmy boskiego widoku, dostarczanego przez naszą supermodelkę. A jest czego! Wiemy o tym dobrze, bo na łamach naszego magazynu gościła wielokrotnie. Chyba powinniśmy odświeżyć znajomość...

krupa.jpgDodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/joannakrupa/ Poniedziałek 27.03.2017