Katarzyna Chorzępa

Znajomość z tą dziewczyną wcale nie musi być przelotna
Nagie dziewczyny

CKM: Dokąd lecisz, Kasiu?

Kasia Chorzępa: Do Afryki! Ale nie do jakiegoś tam Egiptu, ale prawdziwej Czarnej Afryki. Chcę zobaczyć niezwykłe miejsca, dziką przyrodę, zupełnie inny świat niż w Polsce.

CKM: Dasz radę dolecieć tam taką małą awionetką?
K.CH.: Oczywiście, że nie, głuptasku. Polecę wielkim jumbo jetem. Wiesz, ja w ogóle lubię duże rzeczy – duże samochody, duże pieniądze, duże wszystko.

CKM: Wszystko? Absolutnie wszystko?!
K.CH.: Jasne. Co małe, jest śmiechu warte.

CKM: Należysz już do ekskluzywnego Mile High Club, czyli klubu ludzi, którzy uprawiali seks w czasie lotu samolotem?
K.CH.: Jeszcze nie, ale brzmi to interesująco. Hm, tak... Myślę, że chciałabym się do tego klubu dostać. Jak będzie okazja na taką przygodę, to na pewno się zgodzę!

CKM: Na przykład z jakimś przystojnym pilotem?
K.CH.: Oj, tak! Jeśli mogę być szczera, to chciałabym kiedyś mieć męża pilota. Takiego inteligentnego, odważnego, troskliwego. Wcale nie musiałby być superpięknym modelem, bo dla mnie wygląd mężczyzny nie jest najważniejszy. Szczególnie jeśli ma na sobie lotniczy mundur.

CKM: A na czym powinien latać twój pilot? Na F–16 czy MiG–29?
K.CH.: Wolę MiG–29. Ale tak naprawdę model samolotu nie jest ważny...

CKM: Słusznie, przecież polski lotnik poleci nawet na drzwiach od stodoły!

DOSSIER

IMIĘ: Katarzyna NAZWISKO: Chorzępa DATA URODZENIA: 24.09.1988 r. MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Rzeszów WYMIARY: 83/60/90 WZROST: 168 cm KOLOR OCZU: zielony KOLOR WŁOSÓW: blond ULUBIONE ZWIERZĘ: chomik PERFUMY: Armani ALKOHOL: malibu z mlekiemDodał(a): Sebastian Dembiński Piątek 09.09.2011