Nina Agdal topless w SI 2015

Piękna Dunka w zeszłym roku zdobiła okładkę katalogu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Tym razem ustąpiła miejsca nowej koleżance, ale wewnątrz znajdziesz multum jej zdjęć, na których pręży się w skąpych strojach kąpielowych. Lub bez nich.
nina-agdal-si-2015.jpg

Nina Agdal niedługo skończy 23 lata. Jest młoda, ale rozpoznawalna wśród facetów na całym świecie. Prześliczna Dunka zadebiutowała w Sports Illustrated Swimsuit Issue w 2012 roku, a w 2014 zdobiła jego okładkę.

Ale jej obecność w takich publikacjach nikogo dziwić nie powinna. Okrągłe kształty Niny Agdal i wymiary 82-60-90 (miseczka C) świetnie prezentują się w bikini i bieliźnie dla regularnych dziewczyn. Nie jest typowo wybiegową modelką i mówi, że nie chciałaby taką być. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że lepiej wygląda przed obiektywem. Dodaje, że najchętniej chodziłaby nie w kreacjach, a w dresie. Jej pogląd pochwalamy, pełne kształty są najbardziej seksowne, ale ten dres…Może to był tylko przejaw poczucia humoru, z którego jest znana i które zapewniło jej występy w roli komentatorki spraw męskich w programie „Guy Code” emitowanym przez kanał MTV 2. Na ekranie mogłeś ją również widzieć w filmie „Ekipa”, gdzie zagrała również „Nasza” Emily Ratajkowski.

Katalog Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015 nie tylko ze zdjęciami Niny Agdal topless możesz kupić na pamiątkę sobie lub koledze na stronie Sports Illustrated.Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 25.02.2015