Nowszy topmodel

Oto nowy ulepszony model pięknej, doskonałej, lecz ponad trzydziestoletniej Joanny Krupy: jej młodsza, słodka, mała siostrzyczka Marta!
marta krupa ckm.jpg


MISIE I ALUMINIOWA TAŚMA
Martę od starszej siostry odróżnia nie tylko kolor włosów, kilka centymetrów mniej wzrostu i parę lat mniej w metryce. W przeciwieństwie do rozrywkowej Joanny śliczna Marta jest po prostu... cichą i grzeczną dziewczynką. Uwielbia gotować i chciał aby kiedyś otworzyć własną restaurację. Do spania zakłada piżamę w misie i nigdy się nie zgadza na seks na pierwszej randce. Kocha zwierzęta, ale nie odważyła się tak jak starsza siostra rozebrać do naga w obronie futerkowców. Dała sobie za to zakleić taśmą aluminiową usta w obronie... gejów i lesbijek, nierówno traktowanych przez prawo w USA – lecz nie wyciągaj z tego zbyt daleko idących wniosków.

„TAPMADL” DO KWADRATU
Mimo tylu rozbieżności, Marta Krupa ma też wiele wspólnych cech – tych najlepszych! – ze swoją słynną siostrą. W obu pięknościach płynie stuprocentowo polska krew (ich rodzice wyemigrowali znad Wisły na początku lat 80. XX wieku). Obie uroczo kaleczą język polski, niemiłosiernie mieszając go z angielskim (dzięki czemu Joanna jest lepiej znana jako „Dżołana”). Obie robią także karierę nie tylko modelek, ale i bywalczyń ekskluzywnych
imprez w Hollywood. Swego czasu krążyła plotka, że Marta miała się pojawić u boku swojej siostry w polskiej edycji programu „Top Model”!
Jednak najważniejsza wspólna cecha panien Krupa to uroda – Marta także jest atrakcyjna, gorąca, zmysłowa, a do tego ma większe... sam zresztą zobacz na filmiku.

IMIĘ: Marta
NAZWISKO: Krupa
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Los Angeles (USA)
WZROST: 165 cm
WYMIARY: 86/66/86Dodał(a): Sebastian Dembiński Środa 29.08.2012