Paris Hilton reklamuje hambuergery

Niezłe dupeczki, potężna fura, farmerska obora – oto jakich obrazków używa się w reklamie, by sprzedać rekordową ilość hamburgerów w Teksasie.
paris-hamburger.jpg

Paris Hilton już kiedyś miała epizod z próbą seksownego jedzenia hamburgera. Wtedy pucowała Rolls Royce`a wcinając, w przerwach między moczeniem gąbki, obfitą kanapkę z Teksasu. Tym razem nieco awansowała i już nie myje fury, a podjeżdża swoją pod szopę, w której auto szoruje apetyczna modelka…

Hannah Ferguson próbuje doczyścić potężnego pikapa również posilając się kanapką z soczystą wołowiną. Amerykańskie symbole w jednej oborze: półciężarówka, seksowne blondynki i hamburger w rozmiarze XL – agencja reklamowa obsługująca sieć fast foodów Carl`s Jr. Wie jak zachęcić Amerykanów do pogłębiania swojej otyłości.

paris-hamburger1.jpg
Dotychczas w spotach reklamowych Carl`s Jr. wystąpiły inne apetyczne dziewczyny, których figura świadczy raczej o tym, że w hamburgerach lubią co najwyżej sałatę. Były to m.in.: Emily Ratajkowski, Heidi Klum, Jenny McCarthy, Nina Agdal, Padma Lakshmi, Audrina Patridge, Kim Kardashian, Kate Upton.

Dodał(a): carlo Środa 30.07.2014