Piękne córki Sylvestra Stallone'a

Postać Sylvestra Stallone'a znana jest niewątpliwie każdemu fanowi kina akcji. Gwiazdor wcielał się chociażby w legendę boksu Rocky'ego Balboa, czy żołnierza Johna Rambo. Poza wspaniałą karierą, aktor może pochwalić się jeszcze czymś innym.

74–letni Stallone był trzykrotnie żonaty. W 1996 r. Związał się z młodszą o 22 lata modelką, Jennifer Flavin. To właśnie z nią doczekał się trzech córek: Sophie (24 l.), Sistine (22 l.) i Scarlet (19 l.). Dzisiaj dziewczyny są już powszechnie znane w mediach społecznościowych. Każda z nich jest niezwykle piękna. Aktor niejednokrotnie zaznaczał, że jest pod wrażeniem swoich pociech i nic w tym dziwnego – wystarczy na nie spojrzeć, żeby przyznać mu rację.

Sprawdź również: Pamela Anderson wrzuciła odważne fotki. Tak świętowała urodzinyNajstarsza z córek rozpoczyna swoją karierę w modelingu. Kilka dni temu obchodziła 24. urodziny. Z tej okazji aktor udostępnił na swoim instagramie zdjęcie z Sophie i złożył jej życzenia. Kolejne pociechy także dają aktorowi powody do dumy. Sistnie w zeszłym roku zadebiutowała na ekranach kinowych. Najmłodsza z córek, Scarlet, nie rozpoczęła jeszcze swoich zawodowych podbojów, choć bardzo prawdopodobne, że pójdzie w ślady starszych sióstr.

Zdjęcia pięknych córek Sylvestra Stallone'a zobaczysz tutaj: 

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Wtorek 01.09.2020